Balıkesir Merhaba Gazetesi

Karayolları’ndan Dursunbey’e Ziyaret

Karayolları’ndan Dursunbey’e Ziyaret
19 Ocak 2021 - 14:40

Karayolları’ndan Dursunbey’e Ziyaret

 

Karayolları Bursa 14. Bölge Müdürü Ömer Güzel ile yol yapım çalışmaları Baş Mühendisi Alican Birincioğlu Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ı makamında ziyaret ettiler

DUBLE YOL ÇALIŞMALARI GÖRÜŞÜLDÜ

Karayolları Bursa 14. Bölge Müdürü Ömer Güzel ile yol yapım çalışmaları Baş Mühendisi Alican Birincioğlu Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan’ı makamında ziyaret ettiler. Yapılan ziyarette yapımı hızla devam eden Kepsut-Dursunbey-Harmancık arası duble yol çalışmaları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu. Başkan Ramazan Bahçavan Karayolları Bursa 14. Bölge Müdürü Ömer Güzel’e ilçede ihtiyaç duyulan kavşak ve üst geçit taleplerini iletti.

İSTİMLAK ÇALIŞMALARI HAKKINDA BİLGİ ALINDI

Yapılan ziyaret sonrası açıklamada bulunan Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, “Haziran ayına kadar tamamlanması planlanan Dursunbey-Kepsut arası yolumuz çift yön olarak trafiğe açılmış olacak. Kepsut-Balıkesir arasında da çalışmalara bu yıl içerisinde başlayacaklarını ifade eden Bölge Müdürümüzden, bölgedeki istimlak çalışmaları hakkında bilgi aldık.” dedi. Oldukça verimli bir görüşme olduğunu belirten Bahçavan zaman içinde iletilen taleplerin karşılığının alınacağına olan inancının tam olduğunu söyledi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.