Balıkesir Merhaba Gazetesi

“KARDEŞİM BAŞARIN İÇİN BİZE DÜŞEN NE GÖREV VARSA YANINDAYIZ”

“KARDEŞİM BAŞARIN İÇİN BİZE DÜŞEN NE GÖREV VARSA YANINDAYIZ”
27 Nisan 2015 - 0:04

Genel

Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula’dan Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’na destek

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula’yı ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Ziyarette Belediye Başkan Yardımcısı Mesut Eray, Belediye Meclis Üyeleri Murat Adısanoğlu, Fikrettin Kocaman, Faruk Özen ve Adnan Demirtaş da yer aldı.

“İNSANLARIN MUTLULUĞU ANA HEDEFİMİZ”

Başkan Zekai Kafaoğlu belediye olarak sivil toplum örgütleri ile diyalog halinde olduklarını ifade ederek, logo belirlenmesinde vatandaşların katılımını sağladıklarını kaydetti. Kafaoğlu muhtarlarla, esnaf odaları ile bir araya gelerek Altıeylül’ü sivil toplum örgütleri ile yönettiklerini belirterek, ben yaptım oldu mantığını kabul etmediklerini söyledi. Kafaoğlu herkesin görüşünü aldıklarını ve önümüzdeki günlerde de almaya devam edeceklerini kaydederek “Balıkesir ve Altıeylül bizim. İnsanların mutluluğu ana hedefimiz. Her yaptığımız işte vatandaşların mutluluğu çok önemli” dedi.

“SEN TOPLUMUN İÇİNDEN YETİŞTİN”
Ziyarette konuşan Başkan Faruk Kula da “Katılımcılığı sağlamak adına güzel adımınız bizi mutlu etti. Senin kişiliğin, niteliğin ve halkın arasından yetişmen ekibine yansımış. Bu şehir hepimizin, bu şehir kimsenin değil. Elimizdeki nimetlerin kıymetini bilmiyoruz. Çok zenginliklerimiz var, niteliklerimizi ve zenginliklerimizi çok iyi değerlendirmemiz lazım. Sen bizim aramızdan yetiştin ve yıllardır bu siyasetin kahrını çekmiş bir kardeşimizsin. Dava Balıkesir davası olduktan sonra senin yanında gece-gündüz oluruz. Hepimizin arzusu daha iyi Balıkesir. Bu şehri bir santim daha el birliği ile ileriye götürürsek çok mutlu oluruz. Basından seni takip ediyorum, çalışmaların çok güzel. Sen toplumun içinden çıktın, senin toplumu kucaklaman çok farklı. Biz sana toplumun söylediklerini aktarıyoruz. Düşüncelerim kalpten samimi ve gerçektir. Başarın için bize düşen ne görev varsa yanındayız kardeşim. Yolun ve bahtın açık olsun” diye konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.