Balıkesir Merhaba Gazetesi

Karesi AVM cazibe merkezi olacak

Karesi AVM cazibe merkezi olacak
07 Kasım 2014 - 0:01

Genel

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur, kısa bir süre önce Karesi AVM’ye taşınan Tapu Kadastro Müdürlüğüne ziyarete bulundu.

Ziyarette Tapu Kadastro Müdürü Atilla Eren ile birlikte Altıeylül ve Karesi Kadastro Müdürlüğü hizmet binalarına gezen Başkan Uğur, vatandaşların daha kaliteli ve iyi şartlarda hizmet alması için Tapu Kadastro Müdürlüğü önünün de kapatılması gerektiğini söyledi.

Vatandaşların taleplerini dinleyen Uğur, Karesi AVM’yi cazibe merkezi haline getirmek için gereken düzenleme alanı yapılması gerektiğini ifade etti. Tapu Kadastro Müdürlüğü, Karesi Nikah Salonu ve Ağız ve Diş Merkezi’nin de Karesi AVM’ye taşındığına dikkat çeken Başkan Uğur, “ Karesi AVM’yi hareketlendirmek ve esnafımızın işlerini arttırmak amacıyla bazı kurumları buraya taşıdık. Tapu Kadastro Müdürlüğü de kısa bir süre önce Karesi AVM’de hizmet vermeye başladı. Her gün onlarca vatandaşımız Tapu Kadastro Müdürlüğü’ne işlem yapmak için geliyor. Ancak kapalı bir alanı olmadığından vatandaşlarımız dışarıda beklemek zorunda kalıyor. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak; Tapu Müdürlüğü’nde tapu ve sicil işlemleri için gelen vatandaşlarımızın hava koşullarından etkilenmeden, işlem sırasını rahatlıkla bekleyeceği bir kapalı alan oluşturacağız” dedi.

Esnaf Başkan Uğur’a teşekkür etti

 Başkan Uğur, Tapu Kadastro Müdürlüğü ziyaretinin ardından Karesi AVM’de faaliyet gösteren esnafla sohbet etti. Tapu Müdürlüğü, Nikâh Salonu ve Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Semt Polikliniği’nin Karesi AVM’ye taşınması kararıyla birlikte işlerinde bir artış olduğunu ifade eden esnaf, Başkan Uğur’a bu girişimlerinden dolayı teşekkür etti.  HABER MERKEZİ

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.