Balıkesir Merhaba Gazetesi

Karesi standına ünlü yağdı

Karesi standına ünlü yağdı
15 Eylül 2014 - 0:06

Genel

Karesi standına ünlü yağdı

Karesi Belediyesi’nin Feshane’deki tanıtım standı, başta İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve ünlü modacı Hakan Akkaya olmak üzere çok sayıda misafir ağırladı.

04

 

Bu yıl 2’ncisi İstanbul Feshane’de 164 kurum ve firmanın katılımıyla gerçekleştirilen Balıkesir Tanıtım Günleri’nde stand açan Karesi Belediyesi, ziyaretçilerini ağırlamaya devam ediyor. Feshane’deki Tanıtım Günleri’nin 3’üncü gününde Karesi Belediyesi’nin standı ziyaret edenleri Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Mürsel Sabancı ağırladı. Karesi Belediyesi’nin tanıtım standını İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve ünlü modacı Hakan Akkaya başta olmak üzere çok sayıda kişi ziyaret etti.

MUHTARLAR DA GELDİ

Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Mürsel Sabancı, Karesi Belediyesi Meclis üyesi Cihat Şimşek ile birlikte ilk olarak Altıeylül Kaymakamı Bayram Gale ve Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Çoban’ı, ardından da Paşaalanı Mahallesi Muhtarı Salih Zengin ve 1. Sakarya Mahallesi Muhtarı Mümin Yıldız’ı ağırladı. Balıkesir Tanıtım Günleri’ni gezen ünlü modacı Hakan Akkaya da Karesi Belediyesi’nin standına uğrayarak, ekip ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

06

VALİ MUTLU, HERKES MUTLU

Karesi Belediye Başkan Yardımcısı Mürsel Sabancı ve Strateji Müdürü Ahmet İnan, ayrıca AK Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir, Karesi Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mustafa Canseven, AK Parti  İl Gençlik Kolları Başkanı ve Karesi Belediyesi Meclis üyesi Ömer Marmaralı, AK Parti Altıeylül İlçe Başkan Yardımcısı Hakan Savuran, AK Parti Havran İlçe Başkanı Erdal Önder, AK Parti Karesi İlçe Başkan Yardımcısı Sezai Doğan,  işadamı Hakan Arda’yı ağırladı. İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu da Karesi Belediyesi’nin konuğu oldu. Balıkesir Valisi Ahmet Turhan ile birlikte standı ziyaret eden Vali Mutlu’ya AK Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir ve Karesi Belediye Meclis üyesi Cihat Şimşek, kıspet ve plaket hediye etti. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.