Balıkesir Merhaba Gazetesi

Karizma Pazarı yenilendi

Karizma Pazarı yenilendi
16 Mart 2016 - 0:26

Genel

Karizma Pazarı yenilendi

 

Karesi Belediyesi,  binlerce vatandaşa hizmet veren Karizma Pazar Yeri’nde yenileme çalışması yaptı. Karizma Pazar yerinde yaşanan otopark sıkıntısı sona erdi.

 

 

Karesi’de Salı, Çarşamba ve Cumartesi günleri olmak üzere haftanın 3 günü binlerce vatandaşa hizmet veren Karizma Pazar Yeri’nde yenileme çalışması yapıldı.

Karesi Belediye tarafından pazar alanında ve çevresinde yapılan çalışmalar neticesinde bordür taşları yenilendi. Esnafın yerlerinin belirlenmesinde kolaylık sağlayan çizgi çalışmaları yapıldı. Ayrıca pazara gelen esnaf ve vatandaşların araçlarını kolaylıkla park edebilecekleri alan temizlenerek vatandaşların hizmetine sunuldu.

OTOPARK SORUNUNU ÇÖZÜLDÜ

Pazar çevresinde yaşanabilecek trafik sıkışıklığına karşı da önlem alan Karesi Belediyesi, ekmek satan esnaf için yeni yer tahsis ederek pazar alanında rahat alışveriş yapma imkanı sağladı. Esnaf ve vatandaşlar yeni uygulama ile birlikte daha rahat bir Pazar yerine kavuştuklarını dile getirerek yapılan çalışmalardan dolayı Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a teşekkür etti.

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.