Balıkesir Merhaba Gazetesi

KARNE HEDİYELERİ BAŞKAN YILMAZ’DAN

KARNE HEDİYELERİ BAŞKAN YILMAZ’DAN
24 Ocak 2015 - 0:09

Genel

Şehit Jandarma Teğmen Cengiz Evranos İlkokulu öğrencilerine karne ve karne hediyelerini dağıtan Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, öğrencilerin heyecanına ortak oldu.

2014-2015 eğitim-öğrenim yılının ilk yarısı dün bitti. Öğrenciler yarı yıl tatiline girdi.
Başkan Yılmaz Şehit Jandarma Teğmen Cengiz Evranos İlkokulu’nu ziyaret ederek, öğrencilerin yarıyıl ve karne heyecanına ortak oldu. Öğrencilere karnelerini dağıtan ve karne hediyesi olarak kitap veren Yılmaz, öğrencilere yarın Salih Tozan Kültür Merkezi’nde 11.00, 15.00 ve 19.00 saatlerinde sergilenecek olan ‘Kalp Limanı’ isimli çocuk tiyarosu için bilet verdi. Öğrencilere güzel bir tatil geçirmelerini dilediğini söyleyen Yılmaz ‘Hasta olmayın. Kendinize dikkat edin. Sizlere hediye ettiğimiz kitapları arkadaşlarınızla değişerek okuyun” dedi.

Öğrencilerle tek tek sohbet eden Yücel Yılmaz, tatil planlarını sordu. 5. sınıf öğrencisi Ebrar Çakır tatilde kuzu bakacağını söyleyerek herkesi şaşırttı. Ebrar, “2 kuzumuz oldu. Annesi birine bakmadı. O yüzden annem ve ben kuzuya bakacağız” dedi. Yılmaz, kompozisyon yarışmasında Türkiye birincisi olan Betül Özçelik ve örnek davranışları sebebiyle ayın öğrencisi seçilen Irak uyruklu Rukiye Adnan ve karatede Balıkesir’i temsil eden öğrencilere onur belgelerini verdi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.