Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kayıp bir yıl yaşadık

Kayıp bir yıl yaşadık
02 Ocak 2015 - 0:11

Genel

Saadet Partisi İl Başkanı Ömer Taşkın:

Kayıp bir yıl yaşadık

Ömer Taşkın, iktidarın yanlış politikaları ile Ülkemizin, PKK terörünü ve kötü bir ekonomiyi yaşadığını, dış politikada ise dikkate alınmaz hale geldiğini söyledi.

Saadet Partisi (SP) İl Başkanı Ömer Taşkın, hükümetin politikalarını sert bir dille eleştirdi. İktidarın yanlış politikaları ile Ülkemizin, hem ekonomisinin, hem iç huzurunun, hem de sosyal yapısının bozulduğunu belirten Taşkın, yanlış dış politikalarla da Türkiye’nin dünyada sözü dinlenmez bir ülke haline geldiğini söyledi. Taşkın, partisinin il yönetim kurulu toplantısında yaptığı değerlendirmede, “2014 yılı kayıp bir yıl oldu” dedi.

SP İl Başkanı Ömer Taşkın, gazetelerde ve televizyon kanallarında her gün iç karartıcı haberler yer aldığını belirterek; Türkiye’nin tahıl ithal eder hale geldiğini, gıdaların kanserojen hale geldiğini, esnafın borç içinde yaşadığını, çözüm süreci ile Kobani’de yaşanan çatışmaların bahane edilerek ülkemizin ateşe verilmek istendiğini, sokakların uyuşturucu batağı haline geldiğini, TÜİK rakamlarının asgari geçim için bin 425 TL. gerektiğini gösterdiğini, ama asgari ücretin 890 TL. olduğunu belirterek yaşananları vurguladı. SP İl Başkanı Ömer Taşkın, “Bizler, güç pazarlıkları yapanların, başkalarının ahını alanların, gizli koalisyonlarla menfaat bölüşümü yapanların, kendinden olmayanlara zulmedenlerin, BOP Eş Başkanlığı, Medeniyetler İttifakı, Dinler Arası Diyalog çalışmaları yapanların, ‘kutsiyetpenahları Papa’ davetlerini yapanların safında olmadık, olmayacağız” diye  konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.