Balıkesir Merhaba Gazetesi

KAYMAKAM, ŞEHİT AİLESİNİ EV SAHİBİ YAPTI

KAYMAKAM, ŞEHİT AİLESİNİ EV SAHİBİ YAPTI
17 Mart 2016 - 9:54

Genel

KAYMAKAM, ŞEHİT AİLESİNİ EV SAHİBİ YAPTI
Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, ilçede bulunan hayırseverler ve iş adamlarının katkıları ile alınan ev, şehit ailesine hediye edildi.
Balıkesir’in Bandırma ilçesinde Kaymakam Tuncay Sonel’in girişimleri ile örnek bir davranışa imza atıldı. Diyarbakır’da şehit olan Polis İlker Narin’in ailesine ilçenin önde gelen iş adamları ve hayırseverlerinin katkıları ile ev alındı. Evin tapusunu vermeye AK Parti Balıkesir Milletvekili Sema Kırcı, Balıkesir Valisi Mustafa Yaman, Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel, 6.Ana Jet Üs Komutanı Hava Pilot Tuğgeneral Mustafa Rüştü Çelenk, Bandırma İlçe Müftüsü Süleyman Küçük ve Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Ali Haydar Kılıç katıldılar.
Duygularını dile getiren Bandırma Kaymakamı Tuncay Sonel yaptığı açıklamada, “Bandırma ailesinin katkılarıyla Diyarbakır’da Şehit olan Polisimiz İlker Narin’in ailesine aldığımız Evin Tapusunu, Valimiz Mustafa Yaman ve Milletvekilimiz Sema Kırcı’nın katılımıyla baba evinde eşi Emel Narin’e teslim ettik. Bu vatan için canlarını veren tüm şehitlerimize Allah’tan rahmet, ailelerine sağlıklı uzun ömürler diliyoruz” dedi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.