Balıkesir Merhaba Gazetesi

KAZANDIKLARI MADALYALARINI BAŞKAN EMİN ERSOY’A GETİRDİLER

KAZANDIKLARI MADALYALARINI BAŞKAN EMİN ERSOY’A GETİRDİLER
24 Mart 2016 - 10:02

Genel

KAZANDIKLARI MADALYALARINI BAŞKAN EMİN ERSOY’A GETİRDİLER
Balıkesir’de yapılan puanlı atletizm yarışmalarına okul olarak katılan Havran Büyükdere Gülsüm-Mehmet Uysal İlköğretim Okulu öğrencileri kazandıkları madalyaları Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy’a getirdi.

Okul Müdürü İdris Topal, Beden Eğitimi Öğretmeni Ersin Şafak ve oyunlarda başarı elde eden sporcular Başkan Emin Ersoy’u makamında ziyaret ettiler. Okul Müdürü İdris Topal Belediye Başkanı Emin Ersoy’a, Başkan Yardımcıları Hüseyin Asarlı ve Mehmet Yılmaz’a şimdiye kadar verdikleri katkılardan dolayı plaket takdim etti. Belediye Başkanı Emin Ersoy yaptığı açıklamada “Sizlerin elde ettiği başarılar ile gurur duydum. Balıkesir’de onca okul yüzlerce öğrenciler arasında dereceye girerek Altın Bronz ve Gümüş madalyalar kazanmanız İlçemizin adına çok önemli hepinizi ayrı ayrı tebrik ederim” dedi. Başkan Ersoy öğrencilere hediye paketleri hediye ederek bundan sonraki müsabakalarda başarılar diledi.
Balıkesir’deki yarışmalarda Havran Büyükdere Gülsüm-Mehmet Uysal İlköğretim Okulu Cirit atmada Fahrettin İnce, Birinci olarak altın madalyayı kazandı. Cirit’te Üç adım atlamada Sevim Uzun, Fahrettin İnce ikinci olarak iki gümüş madalya, Disk atmada Kamil Bacak, Sevim Uzun, Süleyman Gözen Bronz madalya kazandıkları öğrenildi. Toplamda 1.Altın,2.Bronz,3.Gümüş kazanıldı. (iha)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.