Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kedi Köpek Yiyen Kadın Yakalandı

Kedi Köpek Yiyen Kadın Yakalandı
22 Kasım 2020 - 15:56

Kedi Köpek Yiyen Kadın Yakalandı

 

Geçtiğimiz yıllarda, İstanbul Tuzla’da bir köpeği kesmek üzereyken, hayvanın çığlıklarına koşan çevredekilerin uyarısı ile yetkililerce engellenen ve yargılanmasının ardından 6 ay tedavi gören F.Ç’nin, çıktıktan sonra yine aynı alışkanlıklarına devam ettiği ve bu kez kedileri kesip yediği ortaya çıktı. Son dakika haberine göre F.Ç’nin çantasından kedi derisi ve bir yavru kedi çıktı!

 

6 Ay Tedavi Gördü Ama…

İstanbul’da geçtiğimiz yıl adeta şoke eden bir suçüstü yakalanma olayı ile gündeme gelen F. Ç. isimli kadının sokak hayvanlarını kesip yediği ortaya çıkmış ve F. Ç. son vukuatı olan bir köpeği kesmek üzereyken vatandaşlar tarafından yakalanmış ve yargılanarak tedavi edilmesine karar verilmişti. 6 ay psikolojik tedavi gören F. Ç. çıktıktan sonra aynı vahşete devam ettiği belirlendi. F. Ç’nin çantasından bir kedinin yüzülmüş derisi, bir de yavru kedi çıktı! Vahşi kadınla ilgili yeni bir son dakika kararı daha alındı.

F Ç.  Bu Kez Kedi Yerken Yakalandı

İstanbul’un ilçelerinden Tuzla’da, bir yıl önce sokakta yakaladığı köpeği kesip yiyen kadın, yine bir sokak hayvanıyla yakalandı. Geçtiğimiz yıl yargılanmasının ardından 6 ay tedavi gören ve aynı suçtan 5 ayrı kaydı bulunan kadının çantasından kesilmiş ve derisi yüzülmüş kedi yavrusu çıktı. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri, kadının elindeki siyah poşetin içinde kesilmiş ve derisi yüzülmüş halde bir yavru kediyle karşılaştı.

Aynı Suçtan 5 Kaydı Var

Dosyasından edinilen son dakika detaylarına göre gözaltına alınan kadının “5199 Sayılı Hayvan Haklarını Koruma Kanunu’na Muhalefet” suçundan ötürü 5 suç kaydı bulunduğu ortaya çıktı. İnternet medyasına düşen Sabah Gazetesi ve Son Dakika’nın haberine göre Kadının, geçtiğimiz yıl da Tuzla’da bir köpeğin boğazını kesen ve çevredekilerin müdahalesinin ardından olay yerinden kaçarak uzaklaşan F Ç. olduğu belirlendi.Burada yaklaşık “Paranoid Şizofren” tanısıyla 6 ay psikolojik tedavi gördükten sonra serbest kalan Fatma Ç. yeniden akıl hastanesine kaldırıldı.

Haber: Semra Aman Akyürek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.