Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kelemençe Market’ten yeni Şube

Kelemençe Market’ten yeni Şube
18 Şubat 2015 - 0:10

Genel

Balıkesir yerli sermayesi ile kurulan Kelemençe Market, Cengiz Topel Caddesi’nde yeni bir şube açtı.

SAHİPLİĞİNİ Mustafa ve Mehmet Kelemençe’nin yaptığı Kelemençe Market’in dünkü açılış töreni, vatandaşın yoğun ilgisi ve ilk güne özel indirimlerle gerçekleştirilirken Balıkesir’in siyaset ve iş dünyasında tanınan isimleri de bir araya geldi.

Dördüncü Şube’nin açılışında konuşan işletme sahibi Mehmet Kelemençe, kısa sürede dördüncü şubeyi açtıklarından dolayı mutlu ve gururlu olduğunu söyledi. İl Müftü Yardımcısı Turgut Açari’nin duası ile gerçekleştirilen açılışta kurdela kesen Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ise yaptığı konuşmada, “Yerli sermaye tarafından kurulan ve kısa sürede dördüncü şubesini açan Kelemençe Markete hayırlı olsun” dedi. Uğur, bu tarz işletmelerinin Balıkesir’in gelişimine ve istihdamına katkı sağlayacağının da altını çizdi.

Açılış kurdelesinin kesiminin ardından işletme sahibi Mehmet Kelemençe, Başkan Uğur ve katılımcılara marketi gezdirdi. Açılışta Başkan Uğur’un yanı sıra Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, AK Parti İl Başkanı ve Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Dinçer Orkan, daire müdürleri, iş adamları ve çok sayıda vatandaş katıldı. AHMET İMREN

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.