Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kenar mahalle kavramı unutulacak

Kenar mahalle kavramı unutulacak
06 Ocak 2015 - 0:10

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, mahalle muhtarlarını ziyaretlerinde, “Kenar mahalle kavramına son vereceğiz. Mahallelerin sosyal haritasını çıkartarak kimsenin aç ve açıkta kalmamasını sağlayacağız” dedi.

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, mahalle muhtarlarını ziyaretlerini devam ettiriyor.

Başkan Kafaoğlu, Belediye Başkan Yardımcısı Zeki Çabuk ile birlikte  geçtiğimiz gün de merkezde bulunan 13 mahalle muhtarını ziyaret etti.

Muhtarlar tarafından ilgi ile karşılanan Kafaoğlu, 2015 yılının Altıeylül İlçesi adına daha güzel, daha ferah, daha yaşanabilir ve hizmetlerin artacağı bir yıl olacağını vurguladı. Kafaoğlu, “Muhtarlarımızın her zaman hizmetkarıyız.  Kapımız ve gönlümüz her zaman muhtarlarımıza açık” dedi.

Başkan Kafaoğlu, programı kapsamında Yıldız Mahallesi Muhtarı Faiz Kayacan’ı ziyaret etti. Kafaoğlu “Yıldız Mahallesi artık kenar mahalle kavramından kurtulacak. Yıldız Mahallesi’nin en üst noktasında da şanlı Türk bayrağımızı dikip dalgalandıracağız”dedi.

Başkan Kafaoğlu, Sütlüce Mahallesi Muhtarı Bahriye Kofoğlu’nu ziyaretinde ise, Sütlüce’de çok yoksul bulunduğunu belirterek, mahallenin sosyal haritasının çıkartılacağını, aç ve açıkta insan bırakılmayacağını söyledi. Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Dinkçiler Mahallesi Muhtarı Mustafa Sangül’ü,Hacıilbey Mahallesi Muhtarı Mustafa Deniz’i, Kasaplar Mahallesi Muhtarı Gönül Başçivi’yi ve son olarak da Altıeylül Mahallesi Muhtarı Şadi Ersin’i ziyaret ederek programını tamamladı. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.