Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kentsel dönüşüm zirvesi yapılacak

Kentsel dönüşüm zirvesi yapılacak
22 Ekim 2015 - 6:47

Genel

Kentsel Dönüşüm, bilim adamları, sektör temsilcileri, bürokratların katılımı ile ‘Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi’nde anlatılacak.
Uzun süredir ülke gündeminde konuşulan, tartışılan Kentsel Dönüşüm, Balıkesir’de bilim adamları, bürokratlar, sektör temsilcileri, iş adamlarının katılacağı zirvede anlatılacak.
Bugün saat 09.30’da Balkonuk Center’da başlayacak olan ‘Her Yönüyle Kentsel Dönüşüm Zirvesi’ ile kentsel dönüşümün kalbi Balıkesir’de atacak.
Kentsel dönüşümün, deprem kuşağında bir ülke olmamız, konut stokumuzun niteliksiz olması sebebiyle büyük önem taşıdığı, kentsel dönüşümün, gelecek 20 yıl içinde ülkemiz ekonomisinin ‘lokomotifi’ olacağı belirtiliyor.

ÜST DÜZEY BİR KATILIM OLACAK
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Balıkesir Ticaret Odası, Türkiye Değerleme Uzmanları Birliği ve TÜBİTAK MAM gibi kurumların desteklediği Management Plus Danışmanlık ve Eğitim tarafından organize edilecek zirveye akademisyenler, üst düzey bürokratlar, belediye başkanları ve sektörün dev firmalarının temsilcileri konuşmacı olarak katılacak. Fatma Kara

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.