Balıkesir Merhaba Gazetesi

KEPSUT AK PARTİ İLÇE BAŞKANI YILMAZLA DEVAM EDECEK

KEPSUT AK PARTİ İLÇE BAŞKANI YILMAZLA DEVAM EDECEK
08 Kasım 2014 - 0:16

Genel

Kepsut ilçesi 5.olağan ilçe kongresi dün Belediye düğün salonunda yapıldı. İlçe Başkanı Barış Kırgöz’ün yerine bayrağı devralacak isim Mehmet Yılmaz oldu. Kongrede konuşma yapan Başkan İsmail Cankul su faturaları konusuna değindi. Büyükşehir belediye başkanının bu konuda jesti oldu dedi.
5’ncisi düzenlenen kongreye Milletvekili Cemal Öztaylan,Ali Aydınlıoğlu,İl başkanı Mahmut Poyrazlı Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Kepsut şoförler Odası başkanı Selamettin Çakır, Ziraat Odası Başkanı Celali Koç ve partili üyeler katıldı.
Eski İlçe Başkanı Barış Kırgöz açılışta yaptığı konuşmada kongrelerin bayram havasında geçtiğini belirterek ‘birlik ve beraberce geçirdiğimiz günler için herkese teşekkür ederim’ dedi. Ak Partinin Kepsut ta gösterdiği başarıya dikkat çeken Kırgöz, kongrelerin yenilenme ve yeni bir sinerji olduğunu söyledi. Birlikte geçirdiğimiz güzel günler oldu ve hiç seçim kaybetmedik diyen Kırgöz ‘En son Cumhurbaşkanlığı ve yerel seçimlerde de Kepsut’un başarısı görülmeye değer bir başarı oldu’ şeklinde konuştu.
EDİP UĞUR’UN KIRSAL JESTİ
Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ise Taşra mahallelerinden gelen çoğunluk burada. Sizler partinin misyonunu hükümetin icraatlarını sürekli deklere etmek durumundasınız.’ dedi. Su fiyatları taşrada (Kepsut için geçerli olan) fiyat 46 kuruş biliyorsunuz. Atık su ve KDV dâhil 46 kuruş su bedeli alınacak. 25 tondan sonraki bedelde kaldırılırsa tamamı bu fiyattan tarifelendirilecek. Buda Edip Uğur’un bir jestidir. Fakat biz Kademe kalkmasın diyoruz çünkü caydırıcılıkta olmalı.25 ton yeterli 25 ton sonrası başka amaçlarla su kullanılıyor.25 tona kadar düzenleme yapıldı 25 ton sonrası için çalışma yapılıyor’ şeklinde konuştu.Kurucular kurulu ile çıkılan yolda gelinen başarılı süreci anlatan Başkan Cankul, ilk kurulan ilçe başkanlığı olarak Akparti bayrağını hiç elimizden bırakmadık daima yukarıya taşıdık. Bunu da birlik içinde gerçekleştirdik. Ayrımız ve gayrımız olmadı tek yumruk olduk dedi. Dlegelere ve Kepsut halkına seslenen Başkan hiçbir siyasinin bugüne kadar bu başarıyı Kepsut’ta yakalayamadığına vurgu yaptı.
Kepsut İlçe başkanlığı yönetimi şöyle oluştu: Mehmet Yılmaz,Ahmet Kulalı,Bayram Köse,Hüseyin Dönmez,İbrahim Bodur,İdris Bilgiç,İsmail İkiz,İshak Kaçan,İsmail Karatosun,İsmail Korol,Kadir Aktaş,Mehmet Emmin Sevil,Nafiz Alper Güneş,Osman Uysal,Ömer Gezgin,Serkan Bodur,Surullah Öz
HABER:KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.