Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kepsut Belediyesi’nin Projesine Büyük Ödül

Kepsut Belediyesi’nin Projesine Büyük Ödül
26 Ekim 2021 - 17:05

Kepsut Belediyesi’nin Projesine Büyük Ödül

Kepsut Belediyesi tarafından sürdürülebilir ulaşımın sağlanması ve ilan ve reklam materyallerinin kent estetiğini geliştirmesi amacıyla hazırlanan ‘Tabela’ isimli proje, Ankara’da Türkiye Belediyeler Birliği (TBB) tarafından düzenlenen yarışmada ödül aldılar.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, TBB ve Gaziantep BŞB. Başkanı Fatma Şahin, Cumhurbaşkanlığı Başdanışmanı ve Yerel Yönetim Politikaları Kurulu Başkanvekili Prof. Dr. Şükrü Karatepe ve Araştırmacı Yazar ve Cumhurbaşkanlığı Kültür ve Sanat Politikaları Kurulu Başkanvekili İskender Pala’nın katılımlarıyla Türkiye Belediyeler Birliği tarafından düzenlenen ve farklı illerden bin 400 belediyenin katılımı ile gerçekleştirilen proje yarışmasında ödül aldılar.

Cankul,  “Vefalı Yurt kepsutumuza birçok farklı alanda katkı sağlamasını hedeflediğimiz projemizin bin 400 belediye projesinin içerisinde en iyisi seçilerek ödül alması bizi gururlandırdılar. Ve ayrıca mutlu ettiler. Aynı zamanda bu destek ve ödül Kepsutumuz için önemli çalışma ve projeler yaptığımızı göstererek bizleri onure etti. Değerli projemize verilen destek ve ödül nedeniyle Türkiye Belediyeler Birliğine teşekkür ediyor, ödüllü projemizin ilçemize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.