Balıkesir Merhaba Gazetesi

KEPSUT KAR KIŞ DEMİYOR

KEPSUT KAR KIŞ DEMİYOR
12 Şubat 2015 - 0:03

Genel

Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul ilçede yapılan yaşlı ve muhtaç kişilere yönelik beyaz masa çalışmalarını karlı günlerde daha da hızlandırdı. Çalışmalar kapsamında dün iğnesi yapılacak olan yaşlılar ziyaret edilerek kontrolleri yapıldı.

Kayacıklar köyüne ulaşan Belediye ekipleri ve Başkan Yardımcısı Zeki Konuk ile birlikte ziyaret edilen hastaların istekleri dinlendi. İğne günü gelen hasta yaşlı bakımı için kar kış demeyen Kepsut Belediyesi hastalık kar yağdı dinlemez. Vatandaşımızın ayağına gitmeye ve umut olmaya devam diyerek çalışmaların süreceğini belirttiler.

KEPSUT FUARAHAZIR

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Edip Uğur, Balıkesir Tarım Fuarı’na destek vereceklerini söyleyerek “Tarım fuarı, iki yıldır Kepsut’ta 6 bin metrekare kapalı pazar alanı ile ilçe belediyemizin ilave ettiği 3 bin metrekarelik alanda yapılacak. Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğümüzün de bu konuda destekleri var. Balıkesir tarım makinelerinde imalat ve üretim olarak önde bir şehir. Tarım ve hayvancılıkta Türkiye’yi besleyen bir il. Geçmişteki başarılı fuar düzenlemelerinin bu yıl da yapılmasını diliyorum” dedi. Cankul ise 4 gün sürecek fuarda 100 bin ziyaretçi hedeflediklerini belirtti.Fuarın ilçede düzenlenmesinden memnun olduklarını dile getiren Cankul, “Ziyaretçiler, tarımdaki teknolojik gelişmeleri yakından takip etme fırsatı bulacaklar. Yine dolu dolu, güzel bir fuar organize edeceğimizi umuyorum. Tüm Türkiye’yi fuara davet ediyorum” diye konuştu. KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.