Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kepsut’ta Hayvan Sahipleri VETBÜS’te Bilgilendirildi

Kepsut’ta Hayvan Sahipleri VETBÜS’te Bilgilendirildi
15 Eylül 2022 - 10:44

Kepsut’ta Hayvan Sahipleri VETBÜS’te Bilgilendirildi

 

Balıkesir’in Kepsut ilçesinde hayvan sahipleri bilgilendirildi. Balıkesir Büyükşehir Belediyesi başlattığı VETBÜS veterinerlik hizmetlerinde ilçe ziyaretleri ile hayvan sahiplerini bilgilendiriyor.

 

Konuyla ilgili Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, hayvan sahiplerini bilgilendirme ve hayvanların aşıları,muayene gibi hizmetleri sunan hizmet sağlayıcı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a teşekkür etti.

BAŞKAN CANKUL “ VETBÜS İLE KAZANIM SAĞLANMIŞTIR,TEŞEKKÜR EDİYORUZ”

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi VETBÜS ile ilçe ziyaretlerini sürdürüyor.İlçelerde hayvan sahiplerini bilgilendirici bir çalışma gerçekleştiren ekipler aynı zamanda hayvanların aşılama ve bakım süreçleri ile ilgili yardımda da bulunuyor. VETBÜS Kepsut ilçesindeki hayvan sahipleri ile buluştu.Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul , “ Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanımız Yücel Yılmaz’ın kazanım sağlattığı güzel hizmetlerden biri olan VETBÜS ile veterinerlerimiz ilçelerimizi ziyaret ederek, hayvan sahiplerini bilgilendirme ve evcil hayvanlara aşı,antiparaziter ve muayene gibi hizmetleri ücretsiz olarak yapıyor. Bu güzel hizmetlerinden dolayı Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Yücel Yılmaz’a ve ekibine teşekkür ediyorum.”dedi.HABER: NURSİMA AKYÜREK

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.