Balıkesir Merhaba Gazetesi

KİRLİ ELLER

KİRLİ ELLER
29 Eylül 2014 - 0:03

Genel

06

 

İŞİD denilen belayı orta doğunun göbeğinde kuran kimse, bu günde Müslüman ülkeleri o bataklığa çeken eller aynı. Hava saldırısında can kaybı olmadığı için, ABD havadan bombalayacakmış. Seninki canda, Filistin, ırak, Afganistan’da yaşayanlarınki patlıcan mı?

Durmadan Müslüman ülkeleri bu bataklığa çekmek ve çiviyi çiviye söktürmek istiyorlar.

Katar uçak yerine lojistik destek veriyor.

Bahreyn birkaç uçakla İŞİDE karşı harekâta katılıyor.

Ürdün savaş jetleri ile destek verecek.

Suudi Arabistan askeri üslerini kullandıracak.

Birleşik Arap Emirlikleri de yine üç beş savaş uçağı ile katılıyor.

Hollanda altı uçağını vereceğini açıkladı.

Beş büyüklerden dördü bu senaryoyu yazan ÇIKARCILAR. Şimdi yazdıklarını sahneye koyuyorlar.

Bütün dünya oturmuş TÜRKİYE ne yapacak diye bakıyor. Meraklı bir bekleyişle tedbirler alıyor.

Türkiye hem üsleri kullandırsın, hem havadan saldırsın, hem karadan askeri ile girsin, İŞİDE dünyayı dar etsin istiyorlar.

Çok beklersiniz. Avucunuzu yalarsınız. Maymunun gözü açıldı.

Biz bir ay önce AB de “dünya büyüktür, beş büyüklerden” diyerek tavrımızı koyup, Orta doğu çakallarının yediği petrol kuyularına bekçilik yapamayacağımızı açıkladık. Biz kendi gündemimizi kendimiz belirleriz dedik.

Hangi petrol kuyusu çakalların elinden çıktıysa, İŞİDİN askerleri oralara zaten dağıtıldı. Oralar şimdi bombalanacak. Benim yiyemediğim petrol kuyularını kimseye yedirmem diyenler, oraları bombalayacak veya yine arap ülkelerine bombalatacak. Bir taşla çok kuş vurma buna denir. Hem elinden çıkan kuyuları tekrar elde edecek, hem İŞİDİ imha edecek ve hem de müslümanı müslümana kırdıracak.

Akan kanlar, giden canlar umurunda değil onların. Varsa yoksa petrol ve çıkar.

Üç beş uçak göndermenin maliyeti nedir ki?

Türkiye zaten mültecilere milyon dolarları harcadı bile. Türkiye’nin göçmenlere harcadığı para günlük on milyon dolar. Yapılacak harekâtın günlük masrafı da yaklaşık o kadar olacak. Hem Türkiye’den başka, savaşa katılan hiçbir ülkenin kara hududu yok ki. Hep hava köprüsü.

Kirli eller istiyor ki, Türkiye, orta doğuda petrol kuyularının bekçiliğini yapsın. Ölen asker Türkiye’den olsun. Ayni zamanda da TÜRKİYE oralardaki itibarını kaybetsin.

YEDİRMEZLER beyim. Siz bu oyunları benim ülkemin içindeki vatansever kişilere de uyguladınız. Cumhuriyetin ilanından bu yana ülke içindeki vatanseverleri tespit edip, 150 likler, Üc yüzlükler diye, kimini sürdünüz, kimini süründürdünüz.

Menderes, Eşref Bitlis, Mit müsteşarı Cem Erseven, Muhsin Yazıcıoğlu, Turgut Özalı vb. katleden kirli ellerle, bugün askerimizi orta doğuya çekmek isteyen kirli eller, ayni.

İsimlerde ayni, ellerde ayni.

İsim SİYONİZM, eller MASONİZM. Hoşça kalın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.