Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü açıldı

Kırsal Hizmetler Müdürlüğü açıldı
21 Nisan 2015 - 0:06

Genel

Altıeylül Belediyesi Kırsal Hizmetler Müdürlüğü binası hizmete girdi.

Altıeylül Pamukçu Mahallesi’nde Kırsal Hizmetler Müdürlüğü binası hizmete girdi. Binanın açılış kurdelesini Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu kesti. Kırsal Hizmetler Müdürü Mustafa Bayhan, açılışta yaptığı konuşmada projeler üreterek vatandaşların sorunlarına çözüm bulacaklarını söyledi. Bayhan kırsal mahallelerinin şehir merkezleri gibi olacağını ifade ederek, 7/24 hizmet vereceklerini belirtti.
Altıeylül Belediye Başkan Yardımcısı İsmail Çoban, 1 yıl içinde zorlu bir süreçten geçtiklerini, ancak Türkiye geneline bakıldığında hızlı çalışan ve hizmet yapan bir belediye olduklarını dile getirdi.

Çoban, Kırsal Hizmetler Müdürlüğü’nün kırsalda yaşayan vatandaşlara destek ve proje üreteceğini belirtti. Başkan Kafaoğlu, yeni bir belediye olmalarına rağmen kısa süre içerisinde güzel işler başardıklarını ifade ederek, “Yıllarca kırsal mahallelere istenildiği kadar hizmet gitmemişti. Altıeylül Belediyesi olarak bizler göreve geldikten sonra kırsal mahallelere verdiğimiz sözleri yerine getirmeye başladık. Belediye olarak kırsalda 107 mahalleye hizmet götürüyoruz” dedi. Başkan Kafaoğlu, “Şehirde ne varsa kırsal mahallerimizde de onlar olacak. Kırsaldaki vatandaşların ayağı çamurdan kurtuluyor” şeklinde konuştu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.