Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kokteyl günümüz

Kokteyl günümüz
16 Mayıs 2014 - 21:10

Genel

Kokteyl günümüz

Büyükşehir Merhaba Gazetesi olarak ilkini düzenleyeceğimiz Basın Kokteylimiz bugün Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi ve Medya Merkezi’nde yapılacak. Kokteyle basın dünyasının duayenleri ile kentimizin protokolü de katılacak.

 

4Bugün 121. sayısını çıkartan gazetemiz MERHABA, Balıkesir basın dünyasına yeni bir geleneği daha kazandırmanın gururunu yaşayacak. Gazetemizin geleneksel hale getirmeyi düşündüğü Basın Kokteylimiz bugün Balıkesir Gazeteciler Cemiyeti Basın Müzesi ve Medya Merkezi’nde yapılacak. Saat 14.00’da başlayacak olan kokteylimize basın dünyasının önemli isimleri ile Balıkesir proptokolü katılacak.

Kokteylimizin onur konukları arasında Türkiye Gazeteciler Federasyonu ve İzmir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Atilla Sertel, Anadolu Spor Gazeteciler Derneği Genel Başkanı İbrahim Erdoğan, Başkan Yardımcısı İbrahim Bursalı, Türkiye Gazeteciler Basın Vakfı Başkanı ve Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Yılmaz Karaca, Kanal 3 Eskişehir TV Müdürü Muharrem Esen, Türkmen Basın Konseyi Genel Sekreteri Dr. Şemsettin Küzeci yer alacak. Tüm halkımız kokteylimize davetlidir.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.