Balıkesir Merhaba Gazetesi

KÖRFEZ BANA EMANET

KÖRFEZ BANA EMANET
23 Mart 2015 - 0:12

Genel

Adaylığımın özellikle körfez bölgesi dikkate alındığında Ak Partiye önemli oranda katkı sağlayacağına inanıyorum. Mahallelerimizde kimin ne derdi var biliyoruz. Tarım ve hayvancılıkta önemli bir konumda olan Balıkesir ve körfezdeki çiftçilerimiz için yapacak çok şey var’ dedi.
Körfez bölgesinde muhalefet partilerinin adından rahatsız olduğunu dile getiren Bahadır ‘körfez bölgemizdeki kamuoyunda benim aday adaylığımın muhalefet partilerinde ciddi rahatsızlık yarattığı konuşuluyor bunu ilçe teşkilatımız ve biz sık sık duyuyoruz.’ dedi
HER ZAMAN HALKIN İÇİNDEYİZ
Ak Parti Balıkesir Milletvekili Aday Adayı Müjdat Bahadır, ‘ bugüne kadar kapımıza gelenleri hep anlamaya çalıştık. Çözüm olduk, üreten olduk. Balıkesir tarım ve hayvancılığın önemli bir merkezi. Sektörde gıda anlamında önemli bir yatırım merkezimiz var ve direkt çiftçilerle halkın içinde birebir temas kurabiliyoruz. Birlikte daha güzel işler başarabilmek için çalışacağız’ dedi.
HER ZAMAN HALKIN İÇİNDEYİZ
Bahadır, ‘Köylerde kimin ne derdi var birebir biliyoruz ve çözüm noktasında varız’ anlayışı ile hareket ettiğini belirten Bahadır ‘aday adaylığı sürecinde ilçe teşkilatım hep arkamda oldu 22 bin çiftçimiz ve giderek artan bir potansiyelle hizmetlerimizi arttıracağız’ şeklinde konuştu. Bahadır konuşmasının devamında Önemli diye düşündüğüm bir konu ve sizlerde biliyorsunuz ki Balıkesir tarım ve hayvancılıkta önemli bir konumda iş adamı sıfatı ile gıda sektöründe önemli yatırımları olan direkt çiftçilerle halk ile vatandaşlarla çok sıcak temaslar halinde olan biriyim. Bu anlamda adaylığımın özellikle körfez bölgesi dikkate alındığında Ak Partiye önemli oranda katkı sağlayacağına inanıyorum.
KÖRFEZDE CHP RAHATSIZ
Körfez bölgesinde muhalefet partilerinin adından rahatsız olduğunu dile getiren Bahadır ‘körfezdeki kamuoyunda benim aday adaylığımın muhalefet partilerinde ciddi rahatsızlık yarattığı konuşuluyor bunu ilçe teşkilatımız ve biz sık sık duyuyoruz.’ dedi. Biz şimdiye kadar Kapımıza gelen gelmeyen herkesi anlamaya çalıştık. Bir kişi ekmeğimizle oynadı yada mani oldu diyemez. Şimdiye kadar Ak Parti için hep çalıştık gerektiğinde toprağımızdan olduk. CHP’ de Körfezdeki sıkıntı benim aday adayı olarak çıkmamdır.
HABER :KAMİL AKYÜREK

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.