Balıkesir Merhaba Gazetesi

Köylere de fitness

Köylere de fitness
05 Aralık 2014 - 0:01

Genel

Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, çocuk parkı olmayan kırsal mahalle kalmayacağını müjdeledi. Turnalar mahallesi ziyaretinde kadınlara fitnes parkı sözü de verdi.

Seçim döneminde seçildikten sonra da vatandaşla bağını koparmayacağını, ziyaretlerini sürdüreceğini söyleyen Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, kırsal mahalle turlarını devam ettiriyor.

Geçtiğimiz gün Turnalar mahallesini ziyaret eden Başkan Kafaoğlu, bütün köylerin çocuk parklarına kavuşturulacağını söyledi. Kafaoğlu, Turnalar mahallesinde bir kadının fitnes parkı istemesi üzerine çocuk parkının yanına fitnes aletleri koyulması sözü de verdi. Kafaoğlu, kırsal mahallerde çöp toplama işlerinin de daha düzenli hale getirileceğini, çöplerin çuvallara değil konteynırlara konulacağını belirtti.

Turnalar ziyaretinde vatandaşla sohbet ederken, “Sırça köşklerde oturmak değil, vatandaşa hizmet için geldik” diyen Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, “Çocuklarımızın oyun parkına ihtiyacı var, bunu gerçekleştiriyoruz. Şu an 50 adet oyun bahçesi kuruluyor, arkasından 50 adet daha gelecek. Oyun bahçesi olmayan yerleşim yeri kalmayacak. Düğünlerin, hayırlarını yapılabileceği nüfusa göre yerler yapacağız. Daha önce okul olarak kullanılan Turnalar Mahallesi’ndeki binanın içini ve dışını düzenleyeceğiz. Gençler için spor sahası yapmayı planlıyoruz” açıklamasında bulundu. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.