Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kozdere cennet gibi oldu

Kozdere cennet gibi oldu
23 Ekim 2014 - 0:05

Genel

Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy Kozdere mahallesini ziyaret etti. Ersoy, Kozdere mahallesini; “keşfedilmeyi bekleyen bir cennet köşe” diye tanımladı. Vatandaşlar, mahallelerinin Başkan Ersoy sayesinde geliştiğini söylediler.

Başkan Emin Ersoy ilçenin eski kaymakamı Fatih Genel döneminde ‘Eğitim ve Sosyal Yaşamı Geliştirme’ projesi adı altında bir çalışma başlatıldığını, o dönemde kendisinin de İl Genel Meclisi üyesi olduğunu belirterek, bu projenin diğer mahallelerle birlikte Kozdere’de de başarı ile uygulandığını belirtti. Ersoy, söz konusu proje için büyük çaba sarf ettiğini belirtti. Ersoy, “Mahallemizin nüfusu 100 olup; geçim kaynağı ise tarım ve hayvancılıktır. Mahallemizin alt ve üst yapısını taş döşeme işlerini özel idare döneminde tamamladık” dedi.

Mahalle sakinleri ise Belediye Başkanı Emin Ersoy’a ziyaretinden ve mahalle konuk evinin yenilenmesinden dolayı teşekkür etti. Vatandaşlar, “Başkanımız, her zaman bizim yanımızda taleplerimizi anında yerine getiriyor Allah başımızdan eksik etmesin mevcut ekmem fırınının onarılması ve yeni başka bir fırının yapılması konusunda taleplerimiz var inşallah bu talebimizde yerine getirilir” diyerek diğer taleplerini de dile getirdiler. Başkan Emin Ersoy en kısa sürede mevcut fırının onarılacağını, yanına yeni bir fırın daha yapacaklarının sözünü verdi. HABER MERKEZİ

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.