Balıkesir Merhaba Gazetesi

Küçüksan bizim için çok önemli

Küçüksan bizim için çok önemli
02 Ocak 2015 - 0:18

Genel

Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Küçüksan’ı ziyaretinde; bölgenin kendileri için çok öneli olduğunu, bölgeye her türlü desteğin verileceğini söyledi.

Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir ve Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, kasım ayında göreve gelen Küçüksan Kooperatif Başkanı Ahmet Sakbaş’ı ziyaret etti. Başkan Yılmaz, ziyareti sırasında Küçüksan’a verdikleri önemi vurguladı; bölgeye her türlü desteğin verileceğini söyledi. Başkan Yücel Yılmaz, “Sizler, Balıkesir’de ekmeğini kazanan ve kazandığınızı yine Balıkesir için kullanan insanlarsınız. Esnaf, kazanırsa Türkiye kazanır. Bu nedenle esnafın kalbinin attığı Küçüksan’a önem veriyoruz. Sanayi sitesi ve içerisinde faaliyet gösteren esnaflarımızın gelişmesi için gereken her türlü desteği vermeye hazırız” açıklamasında bulundu. Ak Parti Karesi İlçe Başkanı Kemal Aydemir ise, Ahmet Sakbaş’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini iletti.

Ziyarete; ilçe yönetim kurulu üyeleri, belediye meclis üyeleri ve belediye başkan yardımcıları da katıldı. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.