Balıkesir Merhaba Gazetesi

Kula Cumhurbaşkanı ile buluştu

Kula Cumhurbaşkanı ile buluştu
19 Aralık 2014 - 0:06

Genel

Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, TOBB istişare toplantısın ardından TOBB heyeti ile birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayip Erdoğan’ı ziyaret etti.

Ticaret Odası Başkanı Faruk Kula, Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) yönetim kurulu başkanları istişare toplantısına katıldı. Kula, istişare sonrasında TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu başkanlığında 365 oda ve borsa başkanlarıyla birlikte Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula Ak Parti İl Başkanlığına seçilen Dinçer Orkan’ı  da parti teşkilatında ziyaret ederek hayırlı olsun ve başarı dileklerini iletti. Başkan Kula ile birlikte Ticaret Borsası Meclis Başkanı İbrahim Aytekin, Meclis Başkan Yardımcısı Tayfun Tur, yönetim kurulu üyeleri Ersin Erdoğmuş, Mehmet Çetin ve Mustafa Sevilmiş de ziyarette hazır bulundular.

Başkan Kula ve Ticaret Borsası yönetiminin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Ak Parti İl Başkanı Dinçer Orkan teşekkür etti. Başkan Faruk Kula da, siyasetin halka hizmet etmek için bir araç olduğunu belirterek Başkan Orkan’a görevinde başarılar diledi. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.