Balıkesir Merhaba Gazetesi

KÜLLİYEN YALAN

KÜLLİYEN YALAN
30 Mayıs 2015 - 0:08

Genel

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur KÜÇÜKSAN’ın kaldırılması ile ilgili olarak  ‘Bu söylentiler Külliyen Yalan’ dedi.

Küçük Sanayi Sitesi Balıkesir’in en büyük fabrikası 10bin kişi istihdam eden ve üretim yapan bir canlı fabrika. Yapılan bazı spekülasyonlar var. Küçük sanayi sitesi Kooperatifi bugüne kadar kendi çöpünü kendi topluyordu şimdi ise Karesi Belediyesi topluyor.35 bin lira gibi katkıda bulunuyor. Belediye Çöp kovalarını koydu. Neden KÜÇÜKSAN’ı kaldıralım? diye sordu.

PLANLARI OKUMAYI BİLMİYORLAR

Başkan Uğur ‘Büyükşehir Küçük Sanayi Sitesini kaldırıyor. Büyükşehir bir bölü 100binlik planlarda Küçük Sanayi Sitesini kaldıracak şekilde planlıyor. Külliyen Yalan diyerek; Ya bu arkadaşlar haritanın okunmasını bilmiyor yada kasıtlı konuşuyor.’ ifadelerini kullandı.

 DEDİKODUYA SON

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur KÜÇÜKSAN’ ın kaldırılması ile ilgili olarak kentsel dönüşümle kaldırılacak denilen ve farklı söylemlerle dedikoduya neden olan söylemlere son noktayı koydu. KÜLLİYEN YALAN

PLANLARI OKUMAYI BİLMİYORLAR

Başkan Uğur ‘Büyükşehir Küçük Sanayi Sitesini kaldırıyor. Büyükşehir bir bölü 100binlik planlarda Küçük Sanayi Sitesini kaldıracak şekilde planlıyor. Külliyen Yalan diyerek; Ya bu arkadaşlar haritanın okunmasını bilmiyor yada kasıtlı konuşuyor.’ ifadelerini kullandı. Kooperatif kapanırsa buralar Büyükşehre kalır deniyor böyle bir şey yok. Bir bölü 100binlik haritalarda Küçüksan ın olduğu yer kahverengi lekeler. Buda demek ki daha önce imar planında yer almış, imarı olan ve yapılanması olan yerler.

MOBİLYACILAR SHOWRUMU

Mobilyacılar sitesine dairse şu açıklamalarda bulundu: Balıkesir’in elini ayağını düzeltmeye çalışıyoruz. Marangozlar Odası aracılığı ile toplandık ve dedik ki Ağaç işleri sitesi yapalım dedik Organize Sanayi Bölgesine tahsis ettik. Mobilyacılar Show’rumu olacak. İnegöl’e gidenler Balıkesir’de marangozlar sitesine gidecek.

PARAMIZ VAR ŞİKAYETİMİZ YOK

Büyükşehir Belediye Başkanı Edip Uğur ‘Özel idareyi sattık. 20 trilyon liraya sattık. Parayı da Balıkesir’e harcayacağız. Bir bölü 100binlik planlar Büyükşehrin yetkisindedir deniyor yetki bizde biz de esnafa sormadan bir şey yapmayız.’ dedi.

ÖZEL HABER :SEMRA AMAN AKYÜREK & DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.