Balıkesir Merhaba Gazetesi

KURAN TİLAVETİ HAYAT VERDİ

KURAN TİLAVETİ HAYAT VERDİ
30 Mayıs 2015 - 0:03

Genel

ALTIEYLÜL Belediyesi ve İl Müftülüğünün organizesinde gerçekleşen tasavvuf musikisi konseri beğeniyle dinlendi. Altıeylül Belediyesine ve müftülüğe teşekkür eden huzurevi sakinleri, ‘Kulaklarımızın pası silindi. Kur-an tilavetini çok beğendik. İlahilerse bizleri aldı götürdü’ diyerek beğenilerini dile getirdi.

Suz-i Dilara Tasavvuf Musikisi Konseri Dün Salih Tozan Toplantı ve Gösteri Merkezinde yapıldı. Balıkesir İl Müftülüğü ve Altıeylül Belediyesinin katkıları ile hanımlara özel hazırlanan programda ilahiler ve kur-an tilaveti sunuldu.

Programa Altıeylül Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu’nun eşi Didar Kafaoğlu ve Balıkesir İl Müftüsü Turgut Açari’nin eşi Ayşe Açari ve il vaizleri, huzurevi sakinleri ve hanımlar katıldı. Suz-i Dilara Tasavvuf Musikisi konseri açılış konuşmasını yaptığı programda İl Müftülüğü Vaizi Emine Baydemir dini bilgiler verdi. Ardından Suzi Dilara Tasavvuf Musikisi vaizi Selda Özalbaş Suz-i Dilara hakkında bilgiler verdi. Şef Emel Gültekin’in yönettiği koro ilahiler sundu. SEMRA AMAN AKYÜREK & DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.