MagazinGündem

Kurtlar Vadisi Senaristinden Sharon Stone’a Cevap

2005 yılında ünlü Hollywood yıldızı Sharon Stone, Türkiye'nin fenomen dizisi Kurtlar Vadisi'nde rol aldığı deneyimini paylaştı. Ancak Stone'un sette yaşadığı zorlukları ve çevresinde İngilizce bilen olmamasını dile getirmesi, dizinin senaristi Bahadır Özdener tarafından yanıtlandı.

Kurtlar Vadisi Senaristinden Sharon Stone’a Cevap

Kurtlar Vadisi Senaristinden Sharon Stonea Cevap 1
Kurtlar Vadisi Senaristinden Sharon Stone’A Cevap

“Ne yaptığımızı bilmiyorduk, kaybolmuş gibiydik”

Dünyaca ünlü oyuncu Sharon Stone, TRT World’de yayınlanan “Turkish Tea Talk with Alex Salmond” adlı programa konuk oldu. 2005 yılında Andy Garcia ile birlikte “Kurtlar Vadisi” dizisinde iki bölüm oynayan yıldız isim, sette yaşadıklarını anlattı. Eski İskoçya Başbakanı Alex Salmond, Sharon Stone’a “Andy ve sen Türkiye’nin fenomen dizisinde rol aldınız. Varlığınız bile orada dikkat çekiciydi” demişti.

Sharon Stone, Alex Salmond’a şöyle karşılık vermişti: “Andy ve ben Türk dizisine dahil olduk. Çok da güzeldi, çünkü bize oldukça cömert bir ücret ödendi. Sete gittik. Bizden başka kimse İngilizce konuşmuyordu. Sadece Türkçe konuşuyorlardı. Türkçe sorularına İngilizce cevap veriyorduk, karşılığı yine Türkçe oluyordu. Dolayısıyla Andy’nin de, benim de ne olduğu hakkında hiçbir fikrimiz yoktu. Ne yaptığımızı bilmiyorduk, kaybolmuş gibiydik. Çünkü devasa bir setteydik, devasa bir malikanede muhteşem kıyafetler içindeydik ama kimse İngilizce konuşmuyordu. Gördüğüm en lüks setti. Ne yaptığımızı bilmiyorduk. Andy’ye bakıyordum, sanki onun da ne olduğu hakkında hiçbir fikri yoktu. Kimse bizi anlamıyordu. Replikleri okuduk, karşıdan cevap da geliyordu ama hikâye nedir, hiçbir şey anlamadık.” dedi.

Kurtlar Vadisi Senaristinden Sharon Stonea Cevap 2

Senaristin Açıklaması

Şimdi ise dizinin senaristinden cevap geldi. Kurtlar Vadisi setinde yönetmen haricinde herkesin İngilizce bildiğini, senaryonun da İngilizce yazıldığını dile getiren senarist Bahadır Özdener, ABD’li oyuncunun açıklamasına anlam veremediğini söyledi. Senaryonun tamamı İngilizceydi. Özdener ” Sette İngilizce bilmeyen tek kişi yönetmenimiz Serdar Akar’dı.” dedi.

Haber: Bülten

Ünlü Oyuncunun Çocuğu Cinsiyet Değiştirdi! İşte Yeni Hali

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu