Balıkesir Merhaba Gazetesi

Lider Sahaya İndi

Lider Sahaya İndi
08 Ocak 2015 - 0:03

Genel

Balıkesir Süper Amatör Lig’de 2014-2015 sezonunun ilk devresini lider tamamlayan Gönen, ikinci yarın için antrenmanlara başladı. Sentetik sahada sürdürülen çalışmalarda takımdaki yüksek moral ve özgüven dikkat çekiyor.

Devreyi en yakın rakibi Burhaniye Belediyespor’un 5 puan önünde tamamlayan lider Gönen Belediyespor ikinci yarı hazırlıklarını ara vermeden sürdürüyor. Kaleci Ahmet’in elindeki sakatlık iyileşmeye başlarken takımda kaleci arayışları olduğu öğrenildi. Yeşil beyazlılar dün soğuk havaya rağmen oldukça istekli çalışmaları teknik heyetin yüzünü güldürürken, oyuncular arasındaki arkadaşlık dikkat çekiyor. Teknik sorumlu Engin Yıldırım, sergiledikleri güzel oyunun arkasındaki en önemli iki nedenin iyi çalışma ve takımdaki arkadaşlık ortamını olduğunu belirtirken, hiçbir şeyin tesadüfen olmadığına vurgu yaptı.

“Başarımız tesadüf değil”

Gönen Belediyespor Teknik sorumlusu Engin Yıldırım, kazanılan başarının tesadüf olmadığını, bilakis takım olarak sezon başından bu yana başaracaklarına tam olarak inandıklarını söyledi. “Düşük bütçe ile bu kadar iyi karakterli ve yetenekli oyuncuların bir araya gelmesinin de tek nedeni Gönen Belediyespor’un tarihinde hiçbir oyuncusunu mağdur etmemesidir” diyen Yıldırım, başarının oyuncularına ait olduğunu takım olarak hatta şehir olarak bunun keyfini yaşamak gerektiğini vurguladı.

HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.