Balıkesir Merhaba Gazetesi

LİMAK’TA MESAİ GÜNCELLEDİ

LİMAK’TA MESAİ GÜNCELLEDİ
15
25 Mart 2020 - 15:52

Limak Enerji’den yapılan açıklamaya göre, Balıkesir’de hizmet veren Limak Enerji, koronavirüse karşı toplum sağlığını korumak amacıyla, işlem merkezlerinin hizmet saatlerinde güncellemeye gitti. Limak Enerji, yarından itibaren geçerli olmak üzere 12.00- 17.00 saatleri arasında hizmet verecek.

DİKKAT! 12’DEN ÖNCE GİTMEYİN

Açıklamada, tüm dünyayı ve Türkiye’yi etkisi altına alan koronavirüse karşı önlemlerini artırılması kapsamında, işlem merkezleri için çalışma saatlerinde düzenleme kararı alındığı belirtilirken vatandaşların müracaatları için bu mesai saatlerini dikkate alması talep ediliyor.

‘TEDBİRLER UYGUN HİZMET’

Açıklamada verilen hizmet esnasında alınan tedbirlerin uygulandığına işaret edilirken, sağlık tedbirleri çerçevesinde işlem yapmak için gelen müşterilerinin ateşlerini ölçüldüğü, 10 metrekareye 1 müşteri denk gelecek şekilde ve sırayla içeri alındığı belirtildi. Ayrıca düzenli olarak dezenfeksiyon çalışmalarının yapıldığı işlem merkezlerine yerleştirilen antibakteriyel ürünler ile de, para alışverişinde yaşanan olası temaslara karşı hem personelin hem de müşterilerin korunduğu ifade edildi.

ONLİNE İŞLEM YAPIN

Sosyal mesafeyi korumanın ve zaruri olmadıkça evden çıkmamanın oldukça önemli olduğunu vurgulayan şirket, yaşanabilecek sağlık risklerini en düşük seviyede tutmak amacıyla müşterilerini, online kanallardan işlem gerçekleştirmeye davet etti. Limak Enerji müşterileri işlem merkezine gelerek halledebilecekleri başvuru sorgulama, abonelik başlatma, abonelik sonlandırma, borç sorgulama, fatura ödeme, güvence bedeli iadesi ve bilgi güncelleme işlemlerinin tamamını online işlem merkezi üzerinden yapabiliyor. Şirket çağrı merkezi, mobil uygulama ve e-Devlet üzerinden de 7 gün 24 saat hizmet sunarak ve işlem merkezlerindeki bilgilendirme panoları ve sosyal medya kanalları aracılığıyla bilgilendirme mesajları paylaşarak, müşterilerinin sağlığını korumaya çalışıyor.

LİMAK ENERJİ HAKKINDA

“Hayatı Aydınlatıyoruz” sloganıyla yola çıkan Limak Enerji; Limak Holding kuruluşudur. 6446 sayılı Elektrik Piyasası Kanunu ve Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu’nun (EPDK) ilgili mevzuatları çerçevesinde 28.09.2012 tarihinde kurulmuştur. Görevli elektrik tedarik lisansına sahiptir. Aynı zamanda son kaynak tedarikçisidir. Kalite Yönetim Sistemleri ve benimsediği EFQM modeli ile müşterilerine rahat, konforlu ve hızlı hizmet anlayışıyla yatırımlarını sürdürmektedir.
Genel Merkez Binası, Bursa, Balıkesir, Yalova ve Çanakkale’de 9 Bölge Müdürlüğü, 100’ü aşkın Müşteri İşlem Merkezi(MİM) ile abonelik, tahsilat, indirimli elektrik satışı, avantajlı tarifelerden yararlanma gibi birçok hizmet sunulmaktadır. EPDK tarafından belirlenen, yıllık elektrik tüketimi 1400 kWh olan serbest tüketicilere indirimli elektrik satışı yapmaktadır. Serbest tüketiciler için kampanyalar düzenleyerek, avantajlı tarifelerle elektrik satışını tüm Türkiye’de gerçekleştirmektedir.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.