Balıkesir Merhaba Gazetesi

Mahmudiye krosta büyük başarı elde etti

Mahmudiye krosta büyük başarı elde etti
20 Nisan 2015 - 0:01

Genel

Mahmudiye İlk ve Ortaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları çerçevesinde her yıl düzenlediği ilkokullar ve ortaokullar arası Kros yarışmalarına katıldı.

Mahmudiye İlk ve Ortaokulu, Kepsut  İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nün her yıl 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlediği ilkokullar ve ortaokullar arası Kros yarışmalarına 11 öğrenciyle katıldı.

Mahmudiye İlk ve Ortaokulu öğrencileri kros yarışmalarında üç dalda dört derece alarak önemli başarı elde ettiler.  Kepsut ilkokullar arası erkeklerde  600m dalında 4. Sınıf öğrencisi Nedim Ertaş birinci olurken, Ortaokullar arası 800m kızlarda Gülistan Çevik üçüncülük, Ortaokullar  1000 m kategorisinde ise Emre Çavdar ve Orhan Özcan aynı kategoride ikincilik elde etti.

Mahmudiye İlk ve Ortaokulu Okul Müdürü İbrahim Bozgül, okul öğrencilerinin katıldıkları sportif ve sanatsal faaliyetlerdeki başarılarından dolayı gurur duyduğunu belirterek, yarışmada derece alan öğrencilerin ödüllerinin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamalarında, törenle takdim edileceğini açıkladı. HABER MERKEZİ

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.