Balıkesir Merhaba Gazetesi

Marmara Belediyesi’nden İkamet Çağrısı

Marmara Belediyesi’nden İkamet Çağrısı
21 Aralık 2020 - 12:57

Marmara Belediyesi’nden İkamet Çağrısı

 

Marmara Adalar Belediyesi adalarda evleri bulunan vatandaşlara resmi ikametlerini adalardaki evlerine taşımaları için çağrıda bulundu.

SON BAŞVURU 30 ARALIK

Marmara Adalar Belediyesi adalarda evleri bulunan vatandaşlara resmi ikametlerini adalardaki evlerine taşımaları için çağrıda bulundu. Yapılan çağrıda vatandaşların resmi ikametlerinin adalardaki evlerine taşımaları ile bütçe dengesinin buna göre sağlanması ve dolayısıyla daha kaliteli hizmet sunulmasına yönelik açıklamaya yer verildi. Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy resmi ikametlerin taşınması ile ilgili çağrısında son başvuru tarihini 30 Aralık 2020 olarak belirtti.

HEM YAZ HEM KIŞ DAHA İYİ HİZMET İÇİN

Marmara Adaları’nda yaz sezonunda nüfusta artış görülürken kış sezonunda nüfusta büyük ölçüde düşüş görülüyor. Yazın yazlıkçı vatandaşlar da dahil olmak üzere tüm adalar sakinlerine daha iyi hizmet verilebilmesi adına bu çağrıda bulunulduğunu dile getiren Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy konuyla ilgili son başvuru tarihini de belirterek şöyle kaydetti:
“Cennet Adalarımızda yaşamını sürdüren ve resmî ikameti #Marmara Adalarımızda bulunmayan vatandaşlarımızın 30 Aralık 2020 tarihine kadar ikametini ilçemize alması hizmet kalitesi açısından önem arz etmektedir. Daha kaliteli bir hizmet sunabilmemiz için, ikametinizi ilçemize taşımaya davet ediyoruz. ”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.