Balıkesir Merhaba Gazetesi

Marmara Beyazı İle Şehit Mezarları Onarılıyor

Marmara Beyazı İle Şehit Mezarları Onarılıyor
11 Ocak 2021 - 11:40

Marmara Beyazı İle Şehit Mezarları Onarılıyor

 

Balıkesir Valiliği ile Marmara Adalar Belediyesi arasında imzalanan protokol gereği Balıkesir’de bulunan şehit mezarlıklarını yenileme çalışmaları devam ediyor

MEZAR YENİLEMELERİ DEVAM EDİYOR

Balıkesir Valiliği ile Marmara Adalar Belediyesi arasında imzalanan protokol gereği Balıkesir’de bulunan şehit mezarlıklarını yenileme çalışmaları devam ediyor. Bugüne kadar 100’e yakın şehitliğin onarımı Marmara Mermeri ile gerçekleştirildi. Marmara Adalar Belediye Başkanı Süleyman Aksoy konu ile ilgili olarak, “Saraylar’da bulunan mermer ocağı sahipleri tüm duyarlılıklarıyla bu işe destek vererek birlik beraberlik içerisinde en kaliteli mermerin sağlanmasında titiz bir çalışma örneği sergilediler. ”dedi.

BAŞKAN AKSOY’DAN BÜYÜKŞEHİR’E TEŞEKKÜR

“Kutsal vatan topraklarını canları pahasına müdafaa ederek şehitlik mertebesine ve onuruna erişen aziz şehitlerimizi daima minnet, şükran ve saygıyla hatırlayacağız ” diyen Süleyman Aksoy, Hiç bir ücret talep etmeden şehit mezarlarının yenilenmesinde katkı sağladığını ifade ettiği mermer firmalarına, nakliye firmasına ve Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ‘ne desteklerinden dolayı teşekkür etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.