Balıkesir Merhaba Gazetesi

Melahat Özge Ve Ramazan İki Cihan Saadeti Temennisi İle Evet Dediler

Melahat Özge Ve Ramazan İki Cihan Saadeti Temennisi İle Evet Dediler
19 Temmuz 2022 - 14:41

Melahat Özge Ve Ramazan İki Cihan Saadeti Temennisi İle Evet Dediler

 

Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek’in biricik kızı Melahat Özge Şimşek geçtiğimiz günlerde Ramazan Şen ile dünya evine girdi. Genç çiftler güzel günümüzde sevdiklerimizi ve sevenlerimizi görmekten onur duyduk diyerek herkese teşekkür etti.

 

 

Turhan Şimşek ve eşi Nefise Şimşek tüm katılımcılara teşekkür etti ve yeni çifte bir ömür saadet diledi. Öte yandan Çiftin nikah merasimi Onur Kır Bahçesinde gerçekleşti. Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek’in kıydığı nikâh merasimine, AK parti Balıkesir Milletvekilleri Adil Çelik, Mustafa Canbey, Yavuz Subaşı, Altıeylül Belediye Başkanı Hasan Avcı, Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yasin Sagay, Önceki Dönem Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu ve birçok davetli katıldı.

Kına merasim ile başlayan düğüne, Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Yasin Sagay da katıldı. Ayrıca Savaştepe’de kız evinde yemek ikramı yapılan düğünde, Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Hasan Onat, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan ve Eşi Pelin Orkan, AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, AK Parti Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, ve çok sayıda davetli katıldı. Haber: Muhammed Can Akyürek

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.