Balıkesir Merhaba Gazetesi

‘’Meral Akşener Milletin Gönlünde Taht Kurdu’’

‘’Meral Akşener Milletin Gönlünde Taht Kurdu’’
04 Ağustos 2022 - 19:02

‘’Meral Akşener Milletin Gönlünde Taht Kurdu’’

 

İyi Parti Balıkesir İl Başkanı Özlem Ural basın açıklaması düzenledi.

 

Ural yaptığı açıklamada : ‘’Kim kimin prensi, kim kimin prensesi biz onu bilmiyoruz ancak Genel Başkanımız Sayın Meral AKŞENER ’in, milletimizin gönlünde taht kurduğuna hep birlikte şahit oluyoruz. Her esnaf ziyareti mitinge dönüşüyor. Gençlerimiz, kadınlarımız, emeklilerimiz, esnafımız, öğrencimiz, çalışanlarımız, iş aramaktan yorulan umutsuzlarımız, gözlerinden ışık saçan canavarların hışmına uğramış kim varsa hepimizin kalbi aynı atıyor.’’ dedi.

HER SESE KULAK VERMEYE DEVAM EDİYORUZ

Geçtiğimiz haftayı yoğun bir şekilde tamamladıklarını söyleyen Özlem Ural : ‘’ İl Başkanlığımızı teslim aldığımız günden bugüne Balıkesirimiz ‘de neredeyse her gün, her yere koşmaya, her kapıyı çalmaya, her sese kulak vermeye gayret ediyoruz. Henüz bir elin parmağını geçmeyen senelik bir parti olmamıza karşın, hep birlikte çok büyük adımlar atarak, alnımızın terinin kurumasına fırsat vermeden de inandığımız yolda yürümeye devam ediyoruz.’’ dedi.

 

 

KAPIMIZ HERKESE AÇIK

Özlem Ural yaptığı açıklamada kapılarının herkese açık olduğunu belirterek : ‘’ İYİ Parti’nin kapıları herkese açık, nasıl üye olacağım diye düşünenler için de buradan üyelik şartlarımızı paylaşıyorum,Kadına şiddet, cinsel istismar ve terör suçlarından mahkûmiyet hükmü bulunanlar dışında, on sekiz yaşını doldurmuş, medenî ve siyasi hakları kullanma ehliyetine sahip, başka bir siyasi parti üyesi olmayan, İYİ Parti’nin Tüzüğü ve Programı ile temel değer ve ilkelerini benimseyen, parti çalışmalarına katılmayı kabul eden her Türk vatandaşı, ırk, cinsiyet, dil, din, mezhep, aile, sınıf ve meslek ayrımı yapılmaksızın İYİ Parti’ye üye olabilir. Bir ek bilgi artık eskisi gibi değil e-devlet üzerinden üyeliğiniz varsa görebiliyor ve istifa edebiliyorsunuz. Dilekçe evrak uğraşmaya gerek olmuyor.’’ dedi.

MERAL AKŞENER DEĞİŞİM ANA GÜCÜDÜR

Ural Açıklamasında : ‘’ İYİ Parti, bu ülkenin yeniden inşaasında bir lokomotif olacaktır, hepinizi bu muhteşem Değişim için İYİ Parti’ye bekliyoruz. Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener de değişimin ana gücü ’dür.’’ diyen Özlem Ural, konuşmasını ‘’Çalışacağız,  başaracağız ve noktayı koyacağız. ‘’ diyerek noktaladı.  Haber: Yoldaş Kocaer

 

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.