Balıkesir Merhaba Gazetesi

MEZARLIKLAR CENNET GİBİ OLDU

MEZARLIKLAR CENNET GİBİ OLDU
03 Eylül 2014 - 0:04

Genel

MEZARLIKLAR CENNET GİBİ OLDU

Büyükşehir Belediyesi’nin muhtarlarla bir araya gelerek yaptığı toplantılardan memnun olan Bayat ve Bağalan Mahalle Muhtarları yaşanan değişimlerin vatandaşı memnun ettiğini söyledi.

06

 

Bayat Muhtarı Salih Aktuğ özellikle mezarlıkların temizliği konusunda “Evlerimizden bile temiz hale getirilen mezarlara sahip olduk. Mezardakiler Cennette yaşıyor diyebiliriz” dedi. Bayat ‘ta Orman Bölge Müdürlüğü’nün de çalışmaları sayesinde yeşil alanlarla bezenen köyde özellikle, Fıstıkçamı ve ceviz ekimi yapıldığını belirterek üretim yapılacağını söyleyen muhtar Aktuğ, “Bayat’ta baraj çalışması da var” dedi. Muhtar Aktuğ şöyle devam etti: “Henüz tam çalışmalar başlamadı fakat yapılacak olan etkinlikler bunlar.İhale aşamasında şu an. İçme suyu ve sulama ihtiyacı buradan karşılanacak. Mahallemizin kaderi değişecek. Bayat ile Büyükşehir Belediyesi ilgileniyor mu derseniz evet ilgileniyor. Sorunlarımızı dinliyor, sıkıntılarımızı gideriyorlar. Memnunuz. Sağ olsunlar Hizmet gördük. İstediklerimiz yerine getiriliyor. Mezarlıklar cennet gibi oldu. 3 mezarlık var 3’üde tespit edilerek temizlendi.”

İKTİDARIN HİZMET RÜZGARINA KAPILDIK

Bağalan Muhtarı Şerafettin Sağlam ise “İktidarın hizmetlerini bizde gördük. Bizzat yaşayarak görerek hizmetlerin geldiğini belirtmek istiyorum. 25-30 yıllık bir geçmişe dönüp bakarsak çok değişim sağlandı. Şehirde ne varsa bizde de var. Çocuklarımız için parklar yapılıyor sadece büyükler değil çocukları da düşünen bir belediye var artık’ dedi.

HABER: FATMA KARA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.