Balıkesir Merhaba Gazetesi

Mezun Olan Öğrencileri Tebrik Etti

Mezun Olan Öğrencileri Tebrik Etti
04 Temmuz 2022 - 17:33

Mezun Olan Öğrencileri Tebrik Etti

 

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı Bandırma Üniversitesi Rektörü Süleyman Özdemirle görüştü.Subaşı 2021-202 eğitim yılını tamamlayan üniversitenin başarılı dönemini tebrik etti.

 

Yavuz Subaşı ziyarete ilişkin, “ Bandırma Onyedi Eylül Üniversitemiz, 2 Temmuz Cumartesi günü yapmış olduğu mezuniyet töreni ile 2021-2022 eğitim yılını tamamlamış oldu.İki yıllık pandemik şartlar nedeniyle mezuniyet programı yapılamıyordu.Programların yoğunluğu ve çakışması nedeniyle katılamadığım mezuniyet töreninde mezun olan öğrencilerimizi tebrik ediyor, bundan sonraki hayatlarında başarılar diliyorum.”dedi.

17 Eylül ve Cumhuriyetin Kuruluş Yılı

AK Parti Balıkesir Milletvekili Yavuz Subaşı “Öğrencilerimize emekleri geçen saygıdeğer öğretim üyelerimizi, hocalarımızı tebrik ediyorum. Üniversitemize yapmış olduğum ziyarette Rektörümüz Sn. Prof. Dr. Süleyman Özdemir’e başarı dileklerimi ilettim.Sayın Rektörümüzle 2022-2023 eğitim-öğretim yılında üniversitemiz ile ilgili yapılacak çalışmalar hakkında istişari görüşmede bulundum.2022-2023 yılını şahsen oldukça önemsiyorum. Bunun iki özel ve önemli nedeni vardır: Birincisi: 17 Eylül 2022 tarihi, Bandırma’mızın düşman işgalinden kurtuluşunun 100. Yılı. İkinci nedenimiz ise: 2023 yılı, Cumhuriyetimizin kuruluşunun 100. Yılı. Bandırma olarak iki önemli 100. Yılı idrak edeceğiz. Bunun için üniversitemizin ve şehrimizin çok daha iyi yerlerde olması adına el birliği ve ortak akıl ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde, Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal’in ilkeleri ve hedefleri doğrultusunda 100. Yılımızı etkin bir şekilde değerlendireceğiz.”Haber: Nursima Akyürek

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.