Balıkesir Merhaba Gazetesi

MHP çok iddialı

MHP çok iddialı
12 Mayıs 2015 - 0:02

Genel

Kamu-Sen’i ziyaret eden MHP milletvekili adayları, çok iddialı konuştu, adaylardan İsmail Ok, “Seçimlerden birinci parti olarak çıkacağız. Bunu propaganda olsun diye söylemiyorum” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Balıkesir milletvekili adayları, Türkiye Kamu-Sen Temsilciliğini Ziyaret etti. Kamu-Sen, il temsilcisi Yılmaz Kuran, MHP’li adayların Meclise girmesini gönülden istediklerini belirtirken, “Biz arkadaşlarımızı yakından tanıdığımız, şehrimize de iyi hizmetler yapacağına inandığımız için bu kadar net konuşuyoruz” diye konuştu.

Ziyarete katılan adaylardan, eğitimci, Belediye eski Başkanı ve Kamusen eski il temsilcisi MHP 1.Sıra Balıkesir Milletvekili Adayı İsmail Ok, Türkiye için 7 Haziran seçimlerinin çok önemli olduğunu belirtirken, seçimlerin sonuçları ile ilgili olarak çok iddialı konuştu. İktidara da çok sert eleştireler yöneltti.  Ok, Türkiye’de ve Balıkesir’de birinci parti olacaklarını söyledi. İktidarın, kendisinden olmayana hayat hakkı tanımadığını belirten Ok, “Cumhuriyet tarihinde böyle bir şey görmedim, duymadım da; kutsal kitabımız Kuranı Kerim’i meydanlarda siyasi ikbal için kullananlardan inşallah bu millet 7 Haziran’da kurtulacak” diye çok sert konuştu.

Üçüncü sıra adayı Rafet Çetinel de, partisinin seçim beyannamesi ile ilgili konuşarak iktidarın mahalleye dönüştürdüğü köylere tüzel kişiliklerinin yeniden verileceğini, Özel İdare sisteminin yeniden kurulacağını bildirdi.  Kemal Girgin ise, “Bu siyasi hareket her uygulaması ile tehditte bulunuyor. Hükümet deneyimli eğitimci yöneticileri bir gecede yok sayan bir yönetmelik çıkardı” diyerek eğitimcilerin mağdur edildiğini dile getirdi.

cemil yurtman

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.