Balıkesir Merhaba Gazetesi

MHP İNTERNETTE YOKLAMA YAPTI

MHP İNTERNETTE YOKLAMA YAPTI
04 Nisan 2015 - 0:09

Genel

Ne ön seçim ne temayül, en güzeli internet yoklaması!.. MHP resmi web sitesinde aday adayları ile ilgili yoklama yapmayı tercih etti.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) aday belirleme süreci’nde diğer partilerden farklı bir yöntem izledi. Ak Parti oylamanın yerelde, oy ayrımının Ankara’da yapıldığı bir eğilim yoklaması yaptı. CHP ön seçimi tercih ederken; MHP internet üzerinden bir yoklama yapmayı tercih etti.

MHP yönetimi partililere gönderdiği cep telefonu mesajları ile partinin resmi web sitesinde oy kullanmaya davet etti.

Partililere gönderilen mesajlarda;25. Dönem Milletvekili Genel Seçimi aday adaylarımıza temayül yoklaması temayul.mhp.org.tr internet sitemizde başlamıştır. Katılımlarınızı reica ederiz” çağrısı yapıldı.

Web sitesine giren partililere ise yine cep telefonları üzerinden şifre gönderilerek oymaya katılmaları istendi.

MHP’nin resmi web sitesinde her ilin aday adaylarının isim ve fotoğrafları yayınlanarak tanıtıldı ve bu adaylarla ilgili oy kullanılması sağlandı. Balıkesir’de 30 aday adayı için oy kullanıldı.

MHP Balıkesir Milletvekili Aday Adayları: , İsmail Ok, Adnan Çelebi Cengiz Uçar, Emine Aygül, Fahrettin Tan, Adnan Tuksal, Atilla Turhan, Fatma Savran, Hüsnü Uçar, İlkay Dedelioğlu, Ahmet Duran Bulut, Kamil Gültekin Öztürk, Kemal Girgin, Kerim Karani Erkul, Mehmet Ağar, Mehmet Duran, Muhammet Nedim Özdemir, Müfit Özcan, Nefise Kadıoğlu, Ömer Neşet Saatçı, Ömer Ünal Oltulu, Rafet Çetinel, Rahmi Özay, Recep Çetin, Ruşen Aşkın Akçay, Tuncay Karagöz, Tuncay Kılıç, Ufuk inci, Sıtkı Şeremetli, Zakir Yılmaz.

cemil yurtman

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.