Balıkesir Merhaba Gazetesi

MHP: “YOLSUZLUĞA GEÇİT VERMEYİN”

MHP: “YOLSUZLUĞA GEÇİT VERMEYİN”
22 Aralık 2014 - 0:01

Genel

Milliyetçi Hareket Partisi İl Kadın Kolları önceki gün düzenledikleri basın açıklaması ile rüşvet ve yolsuzlukla mücadele konusunda halkı duyarlılığa davet etti.

TUİK önünde düzenledikleri basın açıklamasında İl Kadın Kolları Başkanı Semra Şık ‘Memleketi soymuşlar, kutulara koymuşlar.’ dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanlığı tarafından ilan edilen 17-25 Aralık “Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele” haftası ile ilgili olarak Balıkesir İl Kadın Kolları TÜİK Meydanında basın açıklaması yaptı. MHP İl Kadın Kolları Başkanı Semra Şık okuduğu basın açıklamasında “ Sözümüz; kasıtla ve kumpasla, emirle ve nefretle, kin ve intikam duygusuyla, siyaset yapıp, adalet dağıtıp, kalem oynatıp, karanlık işlerin parçası olanlara dedi ve şöyle devam etti:

Biliyoruz ki, büyük Türk Milleti ile hesaplaşmaya kalkanlar, masum, suçsuz günahsız ve 12 yıldır sığındıkları mağdur rolleri ile aldatmaya ve kandırmaya devam ediyorlar 17-25 Aralık “Yolsuzluk ve Rüşvet” operasyonlarının bir yılı doldu. Memleketi soymuşlar, kutulara koymuşlar. Hırsızlık babadan evlada geçer, evlattan babaya geçmez diyenlerin kulağı çınlasın.

Dün maaşıyla geçinemeyenlerin, çocuklarını bulsun okutanların bugün dünyanın sayılı zenginleri arasına girmelerinin izah edilecek bir tarafı yoktur. Cumhuriyet tarihinde böyle bir soygun düzeninin kurulduğuna şahit olunmamıştır. İktidar yolsuzluk ve hukuksuzluk sarhoşu, vatandaş zam ve geçim derdi yorgunudur. İktidar sahiplerinin bir yıldır yolsuzlukların ortaya çıkmaması için gösterdikleri çaba tüm milletin gözü önünde cereyan etmektedir.

Demokrasi amaç değil araçtır diyenlerin iktidarda kalma, Cumhuriyetle hesaplaşma, zengin olma, servet sahibi olma, medyayı ele geçirme, yargıyı kontrol edip hukuku kendi düzenine uydurma, ülkeyi ayrıştırıp bölerek bu ayıplarını kapatmak isteyenler bir yıl değil, bin yıl geçse de unutulmayacaklardır”

HABER: FATMA KARA

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.