Balıkesir Merhaba Gazetesi

MHP’de ayakkabı kutulu açıklama

MHP’de ayakkabı kutulu açıklama
18 Aralık 2014 - 0:13

Genel

17-25 Aralık tarihlerini ‘Yolsuzlukla Mücadele Haftası’ ilan ettiler.

17 Aralık operasyonunun yıldönümünde elinde ayakkabı kutusu ile bir açıklama yapan MHP İl Başkanı Argun atıcı, “Yolsuzlukların ortaya çıkartılması için hükümette en küçük bir hareket yok” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Argun Atıcı, 17-25 Aralık 2013 tarihinde yapılan operasyonların yıldönümünde Kadın Kolları Başkanı Semra Şık ile birlikte bir açıklama yaparak, hükümetin bu olayların üzerine gitmek için en küçük bir harekette bulunmadığını söyledi. Atıcı, “Türk Milleti 17-25 Aralık 2013 tarihlerinde yaşanan en büyük rüşvet ve yolsuzluk olayını unutmayacak.

Vatandaşa yırtık ayakkabı giydirip, ayakkabı kutularına milyon dolarları deste deste dizen iktidar kadrolarını unutmayacaktır” dedi. Atıcı, “17-25 Aralık günlerini; ‘17-25 Aralık Rüşvet ve Yolsuzlukla Mücadele Haftası’ olarak ilan ediyoruz” açıklamasında bulundu. MHP İl Başkanı Argun Atıcı, “Türkiye’nin içine girdiği hukuksuzluk fırtınasından çıkarmak için AKP iktidarında en küçük bir hareket gözlemlenmemiştir. İktidar bu konuda büyük bir rehavet içindedir” diye konuştu.  HABER: DURMUŞ ALİ DOĞDU

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.