İlçe HaberleriSiyaset

MHP’li Niyazi Tunç Teşkilatıyla Sahada

MHP Balıkesir İl Başkanı Niyazi Tunç, yerel seçimlerin ardından sahadaki çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. İl Başkanı Tunç, partisinin teşkilatıyla bir araya gelerek önemli toplantılara katılıyor ve kırsal mahallelerde vatandaşlarla buluşuyor.

MHP’li Niyazi Tunç Teşkilatıyla Sahada

Mhpli Niyazi Tunc Teskilatiyla Sahada 1
Mhp’Li Niyazi Tunç Teşkilatıyla Sahada

Fikir Alışverişinden Sonra Vatandaşlarla Görüştü

Başkan Tunç, MHP Altıeylül, MHP Karesi, MHP Sındırgı ve MHP Bigadiç İlçe Başkanlıklarının yönetim kurulu toplantılarına katılarak, önemli fikir alışverişlerinde bulundu. Ardından, MHP Karesi İlçe Başkanı Mustafa Bilsem ve Karesi Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte, MHP Altıeylül İlçe Başkanı Alper Okçelik’in babası merhum Hüseyin Okçelik’in sene-i devriyesi münasebetiyle düzenlenen mevlid-i şerif ve lokma hayrına katıldı. Başkan Tunç, devamında Bigadiç Esenli Mahallesi’nde gerçekleştirilen etkinliğin ardından Büyükpınar Mahallesi ve Yeni İskender Mahallesindeki köy hayırlarına katılarak, vatandaşlarla bir araya geldi.

Mhpli Niyazi Tunc Teskilatiyla Sahada 2
Mhp’Li Niyazi Tunç Teşkilatıyla Sahada

“Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman sahadayız”

MHP İl Başkanı Niyazi Tunç, yaptığı açıklamada şunları belirtti: “Milliyetçi Hareket Partisi olarak her zaman sahadayız, halkımızın yanındayız. Güçlü teşkilatlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Hep birlikte her zaman omuz omuza çalışıyor, sık sık fikir alışverişinde bulunuyoruz. MHP olarak halkımızın kararına saygı duyuyoruz. MHP Balıkesir’de güçlü bir şekilde yoluna emin adımlarla devam etmektedir.”

Haber: Bülten

MHP’nin Yeni Yönetimi Belirlendi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu