SağlıkGündem

MHRS’ye Yeni Düzenleme Geliyor

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Merkezi Hekim Randevu Sistemi'nde (MHRS) gerçekleştirilecek olan yeni düzenlemeye ilişkin bir basın toplantısı düzenleneceğini açıkladı.

MHRS’ye Yeni Düzenleme Geliyor

Mhrsye Yeni Duzenleme Geliyor 1

9 Mayıs’ta Toplantı Yapılacak

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca, Merkezi Hekim Randevu Sistemi’nde (MHRS) yapılacak yeni düzenlemeye ilişkin bir basın toplantısı düzenleneceğini duyurdu. Koca, 9 Mayıs Perşembe günü gerçekleştirilecek olan bu toplantıda, sağlık sistemine ve yönetiminin koordinasyonuna ilişkin önemli adımların kamuoyuna duyurulacağını belirtti.

“Adımları birinci elden duyacaksınız”

Cumhurbaşkanlığı Külliyesi’ndeki Kabine Toplantısı’nın ardından basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Bakan Koca, MHRS’deki yeni düzenleme çalışmalarına ilişkin bilgi verdi. Bakanlık yetkilileri ve hastanelerin yöneticileriyle yapılan toplantılarda ele alınan konuların detaylarıyla Perşembe günü basın mensuplarıyla paylaşılacağını ifade etti. Bakan Koca, konuyla ilgili şu açıklamalarda bulundu: “Bu Perşembe tüm basın mensuplarımızı bekliyoruz. Kapsamlı bir değerlendirme yapacağız. Sağlık sistemimizi ve sağlık yönetiminin koordinasyonu konusunda tüm adımları birinci elden duyacaksınız. Bugüne kadar olduğu gibi vatandaşımızı en açık ve şeffaf şekilde bilgilendireceğiz.”

Haber: Bülten

Yerli ve Milli Menenjit Aşısı Geliştirildi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu