Balıkesir Merhaba Gazetesi

Milletimiz rahat ve huzur dolu günlere hasrettir

Milletimiz rahat ve huzur dolu günlere hasrettir
19 Ekim 2014 - 18:56

Genel

MHP Genel Başkanı Bahçeli, “Milletimiz rahat ve huzur dolu günlere hasrettir. Türkiyemizin varlığına kasdetmeyi amaçlayan çevreler, son günlerde gerilim ve tahrik kampanyasını iyice etkinleştirmiştir” dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Antalya Side’de düzenlenen “Belediye Başkanları Toplantısı”nda yaptığı konuşmada, Türkiye’nin milli ve manevi hassasiyetleriyle oynandığı, çatışma ve çekişmelerin uç noktalara taşındığı bir dönemde toplandıklarını söyledi. Türkiye’nin önünü görmekte zorlandığını belirten Bahçeli, “Milletimiz rahat ve huzur dolu günlere hasrettir. Türkiyemizin varlığına kasdetmeyi amaçlayan çevreler, son günlerde gerilim ve tahrik kampanyasını iyice etkinleştirmiştir. Dış gelişmelerin seyrine paralel şekilde tezahür eden iç huzursuzluk hali, ülkemizi adım adım darboğaza sürüklemiştir” diye konuştu.

“Bekamız namlunun ucundadır”

Bahçeli, Türkiye’nin çok tehlikeli doz ve düzeyde kargaşa yaşadığını dile getirdi. Böylesi bir olumsuzluğun önüne geçmesi gereken hükümetin ise atıl, aciz, dağınık ve teröre teslim olduğunu savunan Bahçeli, şöyle devam etti: Milliyetçi Hareket Partisi yetişmiş kadrosu, zengin birikimi ve yarım asra yaklaşan siyasi tecrübesiyle Türkiye’nin yönetimine taliptir. Her meseleye yönelik teklif ve tedbirimiz hazırdır. Biz kendimize güveniyor, başaracağımıza ve milletimizin engin ferasetine inanıyoruz. Türkiye’nin seçeneksiz olmadığını, AKP’ye mahkum kalmayacağını biliyoruz. Tehditle ayakta duran, zulümle varlığını sürdüren, millet ve vatan düşmanlarıyla uygun adım yürüyen AKP’nin sonu görünmüştür. 12 yıllık rüşvet ve yolsuzluk kervanı yakında adaletin huzuruna çıkacaktır. 12 yıllık rüşvet ve yolsuzluk kervanı, yakında adaletin huzuruna çıkacaktır. 12 yıllık vurgun, talan ve yalan dönemi, yakında millet vicdanı tarafından kenara ve hesaba çekilecektir. İhanet serüveni, zillet ve acziyet servisi sona erecektir.” (AA)

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.