Balıkesir Merhaba Gazetesi

Milletvekili Aydemir Bandırma’yı Ziyaret Etti

Milletvekili Aydemir Bandırma’yı Ziyaret Etti
09 Kasım 2021 - 15:38

Milletvekili Aydemir Bandırma’yı Ziyaret Etti

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Balıkesir ve ilçelerine ziyaretlerini sürdürüyor. Milletvekili Aydemir, Bandırma’yı ziyaret ederek Bandırmalı hemşerileriyle buluştu.

Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir’in Bandırma ziyaretinin ilk durağı ilçe teşkilatı oldu. Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan, Kadın Kolları Başkanı Oya Yücel ve Gençlik Kolları Başkanı İbrahim Gündoğdu ve teşkilat üyeleriyle bir araya gelerek çalışmalar ve 2023 hedefleri üzerine değerlendirmelerde bulundu.

“DERDİMİZ MİLLET GAYEMİZ HİZMET”

Bandırma’da esnafla selamlaşan ve esnafın sorunlarını dinleyerek sohbet eden Milletvekili Aydemir, “Derdimiz millet, gayemiz hizmet” dedi. Milletvekili Aydemir ayrıca Melih İpçioğlu kardeşimizle de yakından ilgilendiler.

Bandırma ilçesinin mahallelerini dolaşarak muhtarların ve mahallelinin sorun ve sıkıntılarını dinleyen milletvekili Aydemir, Ayyıldız Mahallesi Muhtarı Ali Derman ile sohbet etti. Milletvekili Aydemir; “Mahallesindeki sorunları çözümü noktasında büyük gayretler sarf eden Ayyıldız Mahallesi Muhtarımız Ali Derman’a çok teşekkür ederim. Kendisiyle mahallesinin ve mahalle sakinlerinin talep ve sorunları hakkında fikir alışverişinde bulunduk. Projelerimiz hakkında konuştuk. Mahallesinin huzuru ve mutluluğu için çalışan muhtarımıza çalışmalarında başarılar diler ayrıca katkılarından dolayı teşekkür ederim.” şeklinde konuştu.

“SAĞLIK EN ÖNEMLİ ZENGİNLİĞİMİZ”

Mahalle sakini Cemal Eriş ile birlikte Ayyıldız Mahallesi Aile Sağlığı Merkezi çalışanlarını da ziyaret eden Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir hastalara acil şifalar dileyerek şunları söyledi: “Hayatta her şeye sahip olabiliriz ya da hiçbir şeyimiz olmayabilirler. Ama tek bir şeyimiz sağlığımız olmazsa dünyanın tüm mallarına da sahip olsak önemi yok. Hiçbir şeye sahip olmayabiliriz ama sağlığımız yerindeyse dünyanın en zengin insanıyız. Sağlık en önemli zenginliğimizdir. Sağlığımıza dikkat edelim ve ayrıca kaybetmeyelim. Hastalarımıza acil şifalar diliyorum.”

“BİZ BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ”

Bandırma İlçe Başkanı Mehmet Doğan ile Dardarlar Turizm ve Afytos Otel Sahibi Hakan Aydın’ı işyerinde ziyaret eden milletvekili Aydemir, yakın ilgisi ve ayrıca misafirperverliğinden dolayı kendisine teşekkür ederek şunları kaydetti:”Bandırma esnafı ve Bandırma sakinleri olarak biz birlikte güçlüyüz. Birlikte oldukça, el ele oldukça her zorluğun ve ayrıca sorunun üstesinden geliriz. Herkese çok teşekkür ederi

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.