Balıkesir Merhaba Gazetesi

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR: “HÜKÜMET OLARAK ESNAFIMIZIN VE ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ”

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR: “HÜKÜMET OLARAK ESNAFIMIZIN VE ÇİFTÇİMİZİN YANINDAYIZ”
24 Ağustos 2020 - 11:18

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, AK Parti Havran İlçe Başkanlığı’nı ziyaret ederek İlçe Başkanı Ahmet Dayı ile birlikte istişare yaptı.

 

Pandemi sürecinde hükümet tarafından alınan tedbirle hayata geçirilen projeleri İlçe Başkanı Ahmet Dayı ile istişare eden Milletvekili Aydemir, “İlçe Başkanımız ve teşkilatımızla 2023 yılı hedeflerimizi konuştuk. Karşılıklı olarak ilçe teşkilatlarımızda 2023 yılı için nasıl bir yol izleyeceğimizi konuştuk” dedi.

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR’DEN ESNAF VE SANATKÂRLAR ODASI’NA ZİYARET

 

Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Soysal’ı ziyaret eden Milletvekili Aydemir, “Dün olduğu gibi bugün de esnafımızın yanında olmaya, esnafımızla el ele vermeye devam edeceğiz.” Dedi. Milletvekili Aydemir Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Hasan Soysal ile pandemi sürecinde hükümetin esnafa yönelik çalışmaları hakkında istişarelerde bulundu.

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR ZİRAAT ODASI’NI ZİYARET ETTİ

 

Ziyaret programı kapsamında Havran Ziraat Odası Başkanı Âdem Yakut’u da ziyaret eden milletvekili Aydemir, Ziraat Odası’nın faaliyetleri ve çiftçilerin istek ve talepleri hakkında bilgiler aldı. Aydemir şunları kaydetti:
“Ülkemizin gelişime üreterek katma değer katan çiftçilerimiz başımızın tacıdır. Onlar olamazsa biz karnımızı doyuramayız, üretemeyiz, gelişemeyiz. Pandemi sürecinde hükümetimizin desteğiyle üretime devam eden yerli üreticilerimizin yanında destek olmaya devam edeceğiz.”

VEKİL AYDEMİR’İN SON DURAĞI PAZARCILAR ODASI OLDU

 

Son olarak Sebze, Meyve ve Pazarcılar Odası Başkanı Murat Hançer’i ziyaret eden milletvekili Aydemir, odanın faaliyetleri, talepleri, esnafın istekleri ve pandemi sürecinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.