Balıkesir Merhaba Gazetesi

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR: “VEFALI YURT KEPSUT’TA”

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR: “VEFALI YURT KEPSUT’TA”
27 Ağustos 2020 - 11:18

Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Kepsu İlçe’sinde vefa ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla buluştu.

 

Milletvekili Aydemir vatandaşlarla gerçekleştirdiği buluşmalardan sonra; AK Parti İlçe Teşkilatı’nı, İlçe Belediye Başkanı İsmail Cankul’u ve İlçe sağlık çalışanlarını görebilmek için Kepsut Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti.

Aydemir Karaçaltı Mahallesi’nden başladığı gezilerine Kesput’ta son verdi. Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu ilk durağı Hasbi ve Kibriye Avcu çiftlerinin evi oldu. Burada Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve dava sevdalısı evin kızları olan Cevriye ve Mihri’ye Avcu ile sohbete ederek çaylarına eşlik ederken, çalışmaları için tebrik eden Milletvekili Aydemir’in bir sonraki durak Osmaniye Mahallesi oldu.

Osmaniye Mahallesi’nde Ak Parti sevdalısı Ramazan Poyrazlıyı ziyaret ederek, sohbet edip burada Muhtar ve mahalle temsilcilerinden bilgiler alan Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir milletvekili Pakize Mutlu Aydemir; kendisine iletilen sorunları yerinde ilgili birimler ile konuşarak çözüme kavuşturdu. Çocuklara park müjdesi veren Milletvekili Aydemir; “Geleceğimiz çocuklarımız için ne yapsak az, çocuklarımıza parkları hayırlı olsun. ”dedi.

Osmaniye Camii gezerek camii İmamından caminin ihtiyaçları hakkında bilgiler alan, milletvekili Aydemir, kıraathaneleri gezerek vatandaşlar ile sohbet edip taleplerini dinledi.

 

MİLLETVEKİLİ AYDEMİR , “TEŞKİLATLARIMIZ 2023 HEDEFLERİMİZE ODAKLANMIŞ DURUMDA”

 

Ak Parti Kepsut İlçe Başkanlığı’nda AK Parti teşkilatı ile buluşan Milletvekili Aydemir İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ile istişarelerde bulundu. Teşkilatla bir araya gelen milletvekili Aydemir, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde 2023 hedeflerine koşar adım giden teşkilatımız birlik beraberlik içinde, gönüllere dokunmaya, vatandaşın ayağına en iyi hizmeti götürmeye devam edeceklerini belirten milletvekili Aydemir, her daim teşkilatımızın yanında destekçisi olacağız. ”dedi.

Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu’nun bir sonraki ziyaret noktası Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul oldu. Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul’u makamında ziyaret eden Aydemir, burada başkan Cankul’dan Kepsut’un sorunları yapılan projelerle ilgili olarak bilgiler aldı.

Ak Parti Balıkesir milletvekili Pakize Mutlu Aydemir burada yaptığı konuşmada “Pandemi sürecinde büyük bir özveri ile çalışan teşkilatımıza ve belediye başkanımızla birlikte belediye personelimize halkımız adına teşekkür ediyorum. Gece gündüz demeden 24 saat ve böylesine önemli bir süreç’te vatandaşlarımıza hizmet eden herkesten Allah razı olsun, şüphesiz ki bu özverili çalışmalar halkımız için yapılmaktadır.

Biz Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın da dediği gibi “Gitmedik yol, çalmadık kapı, sıkılmadık el’ bırakmayacağız. Yerelde tüm Ak parti teşkilatlarımız, Belediye başkanlarımız Gençlik kollarımız hâsılı bir ve beraber halkımızın hizmetinde olacağız onların dertleriyle dertlenecek sevinçlerine ortak olacağız;” dedi.

Ziyaretlerin son bölümünde ise İlçe sağlık çalışanlarına ayıran Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir Kepsut Devlet Hastanesi’ni ziyaret etti. Adalet ve Kalkınma Partisi Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir ziyaretlerine devam edeceğini ve bu süreç’te hemşerilerimin yanında olabilmek adına 7/24 vatandaşların sorun ve sıkıntılarını kendisine iletebileceklerini de sözlerine ekledi.”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.