Balıkesir Merhaba Gazetesi

Milletvekili Çelik’in Bayram Ziyaretleri

Milletvekili Çelik’in Bayram Ziyaretleri
13 Temmuz 2022 - 15:25

Milletvekili Çelik’in Bayram Ziyaretleri

 

Balıkesir İl Protokolü ile Zağnospaşa Camii’nde hemşehrileriyle bayram namazı kılan AK Parti Balıkesir Milletvekili Av.Adil Çelik,Kurban Bayramı’ndaki yoğun mesaisine Havran İlçesi’nden başladı.

 

 

İLK DURAK HAVRAN OLDU

AK Parti Havran İlçe Teşkilatının bayramlaşma programında;Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, AK Parti Havran İlçe Başkanı Ahmet Dayı ve partililer ile bir araya gelen Çelik, teşkilat bayramlaşma programının akabinde ilçe teşkilatı ile birlikte, kahvehane ve esnaf ziyaretlerinde bulundu.Çelik, sonrasında Havran İlçe Protokolünün katılımıyla düzenlenen bayramlaşma programına katıldı.

BALYA’DA BAYRAMLAŞMA

Milletvekili Çelik’in sonraki durağı Balya İlçesi oldu.AK Parti Balya İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan ve AK Parti Balya Teşkilat mensupları ile bir araya gelen Çelik, partililer ile bayramlaştıktan sonra Balya’da kahvehane ve esnafları ziyaret ederek, Balyalı vatandaşlar ile bayramlaştı.

 

 

BAYRAMDA SON DURAK İVRİNDİ

Milletvekili Çelik’in bayram mesaisindeki son durağı İvrindi oldu.İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz, AK Parti İvrindi İlçe Başkanı Muharrem Akçal ve AK Parti İvrindi İlçe Teşkilat mensupları ile bir araya gelen Çelik, esnaf ve kahvehane ziyaretlerinde hemşehrileriyle hasbihal edip bayramlaştıktan sonra günü noktaladı.

HEMŞEHRİLERİMİZLE BİR ARAYA GELMEKTEN MUTLULUK DUYDUK

Çelik: “AK Parti Balıkesir Seçim İşleri Başkanımız Yusuf Erarslan ve AK Parti Balıkesir Dış İlişkiler Başkanımız Cüneyit Kaba ile birlikte, Havran, Balya ve İvrindi İlçelerimizde hemşehrilerimiz ve teşkilat mensuplarımızla bir araya geldik, kahvehanelerimizi ve esnaflarımızı ziyaret ederek hemşehrilerimizin bayram coşkusuna ortak olduk.Misafirperverlikleri için tüm hemşehrilerimize ve teşkilatlarımıza teşekkür ediyorum.Bugüne kadar hep arkamızda duran milletimizle birlikte, hayati önemdeki 2023 seçimlerinde muhalefetin heveslerini kursaklarında bırakacağız ve bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da sadece ve sadece milletimize hizmet edeceğiz. Gücünü, sadece milletinden alan AK kadrolar olarak; ne yurt dışından, ne yurt içinden hiçbir vesayet odağından işaret beklemeden, en büyük dayanağımız olan milletimizle birlikte ülkemizi ve Balıkesir’imizi daha aydınlık ve güzel günlere taşıyacağız. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimizin mübarek Kurban Bayramı’nı tebrik ediyor, bu kutlu günlerin gönüllerimize ferahlık, hanelerimize mutluluk ve ülkemize aydınlık getirmesini Cenab-ı Allah(c.c.)‘tan niyaz ediyorum” dedi. Haber: Serap Acar

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.