Balıkesir Merhaba Gazetesi

Milletvekili Uygur AK Parti Teşkilatlarını Ziyaret Etti

Milletvekili Uygur AK Parti Teşkilatlarını Ziyaret Etti
30 Mart 2021 - 14:47

Milletvekili Uygur AK Parti Teşkilatlarını Ziyaret Etti

AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Katip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, partisinin Karesi ve ayrıca Altıeylül İlçe Teşkilatlarına ziyaret etti.

 “Yenilenme Sürecimizi Tamamladık”

İlk durağı AK Parti Karesi ilçe teşkilatı olan Milletvekili Belgin Uygur, AK Parti Karesi İlçe Başkanlığında İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, Kadın Kolları Başkanı Ayfer Özsoy, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Yıldız, İlçe Yönetimi ve önceki dönem Kadın Kolları Başkanları Hülya Kamçı, İlknur İnan, Nilgün Baysal ile ayrıca bir araya geldi. Milletvekili Uygur ziyaretiyle ilgili olarak, “Bugün AK Parti Karesi İlçe Başkanlığımıza yapmış olduğum ziyarette, Belediye Başkanımız ve ilçe yönetimimizle birlikte istişarede bulunduk. 7. Olağan Büyük Kongremizi de gerçekleştirerek, tüm teşkilatlarımızda ve Genel Merkezimizde yenilenme sürecimizi tamamladık. Birlik ve beraberlik içerisinde hiç durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Büyük ve güçlü Türkiye’yi milletimizden aldığımız destekle hep birlikte inşa edeceğiz. Burada özellikle geçmiş dönemde kadın kolları başkanlığı yapmış, partimize emeği geçmiş dava arkadaşlarımız ile bir araya gelmekten memnuniyet duydum. Teşkilatlarımızdaki bu birlik beraberlik, ayrıca kardeşlik manzarası partimizin davasındaki kararlılığını göstermektedir” dedi.

 Altıeylül Çalışmalarını Değerlendirdiler

Milletvekili Uygur, AK Parti Altıeylül İlçe Başkanlığını ziyaret ederek, İlçe Başkanı Ömer Munis, Kadın Kolları Başkanı Süreyya Septel, Gençlik Kolları Başkanı Aykut Yüksel ve İlçe Yönetimi ile bir araya geldi. Milletvekili Uygur; “Bizler bu kutlu yola çıkarken, her adımımızı hasbi niyetlerle attık, milletimizin duasını aldık, ayrıca gönlünü kazandık. Aynı istikamette teşkilatımızın tüm kademeleriyle birlikte çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Altıeylül İlçe yönetimimiz, Kadın ve gençlik kollarımız da ilçemizde gayretli çalışmalarına devam ediyor. Değerli teşkilat mensuplarımıza teşekkür ediyor, ayrıca kolaylıklar diliyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.