Balıkesir Merhaba Gazetesi

Milletvekili Uygur Balya’yı Mahalle Mahalle Gezdi

Milletvekili Uygur Balya’yı Mahalle Mahalle Gezdi
27 Temmuz 2021 - 14:50

Milletvekili Uygur Balya’yı Mahalle Mahalle Gezdi

AK Parti Balıkesir Milletvekili, MKYK Üyesi, TBMM Adalet Komisyonu Kâtip Üyesi ve KEFEK Komisyonu Üyesi Av. Belgin Uygur, Balya’da ziyaretlerde bulundular.

Narlı, Ali Demirci, Hacı Hüseyinli, Çakallar mahallelerini ziyaret eden Uygur, tek tek herkesle selamlaştı hal hatır sordu ve taleplerini aldı.

Balya İlçe Başkanlığını Ziyaret edip teşkilat mensuplarıyla bir araya gelen Milletvekili Uygur, partide önceki dönemlerde görev almış İlçe Başkanlığı, Belediye Başkanlığı, Meclis Üyeliği ve Yönetim kurulu üyeliği yapmış üyelere ve şuan hala görevde olan üyelere ev ziyaretlerinde bulundular. Geçmiş tecrübelerinden istifade edip önceki dönem ve ayrıca şimdiki dönem tüm teşkilat mensuplarıyla durmadan yorulmadan omuz omuza yürümekten mutluluk duyduğunu ifade etti.

SS Çakallar Köyü Tarımsal Kalkınma Kooperatifi Mali Genel Kurul Toplantısına katılan Uygur, Kooperatif başkanı ve ayrıca yönetim kurulu üyelerine yaptıkları çalışmalarda başarılar dilediler.

Milletvekili UYGUR’ a ziyaretleri boyunca AK Parti İl Başkan Yardımcısı Cüneyt Kaba, AK Parti Balya İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, Kadın Kolları Başkanı Hamide Çoban, Gençlik Kolları Başkanı İlyas Tekin, Belediye Meclis Üyeleri ve ayrıca AK Parti Balya teşkilat mensupları eşlik etti.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.